Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA
domy gwiazd

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeprowadzili się do Hiszpanii?!

Para pokazała wnętrza nowego domu. Raj na ziemi!

Redakcja VIVA! 18 lipca 2022 19:30
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA

Są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W pandemii zasłynęli kultową już „Domówką u Dowborów”, która od dwóch lat nadal robi furorę w sieci. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się dawno temu na planie M jak miłość i choć po drodze mieli lepsze i gorsze momenty w związku, to tworzą zgrany duet i świetnie się dogadują. Niedawno zadziwili fanów. „Przeprowadzamy się zaraz z domu do mieszkania – pierwszy raz od 17 lat”, zdradzili podczas rozmowy z Rafałem Kowalskim z VIVA.pl na początku tego roku. Jak się okazuje teraz przyszła kolej na następną zmianę - para zdecydowała się zamieszkać w Hiszpanii. Jak dużo czasu tam spędzą? Jak wygląda ich dom?

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki Domówkom odkryli siebie na nowo. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: „To była terapia na stres pandemiczny”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują dom w Hiszpanii - jak mieszka sławna para?

W rozmowie z Rafałem Kowalskim w kwietniu 2022 Joanna i Maciej ujawnili, że wraz z córkami przeprowadzają się do nowego miejsca. Przestronny dom zamienili na mieszkanie. Powodem była między innymi lokalizacja. „Są o wiele ciekawsze zajęcia, niż bycie kierowcą dzieci i swoim. Tak naprawdę nasze dojazdy zabierały nam bardzo dużo czasu i nie pozwalały starszemu dziecku samodzielnie funkcjonować. Zawsze było na nas skazane”, powiedziała VIVIE.pl Joanna Koroniewska. Możliwe, że decyzja o zmianie domu w Polsce na mieszkanie powiązana była z planem przeprowadzki do Hiszpanii. 

Para opublikowała na Instagramie wideo, w którym pokazuje wnętrza domu w Hiszpanii. W filmie pojawiają się też retrospekcje do 2021 roku - czyżby wtedy Koroniewska i Dowbor kupili dom, a teraz udało im się zakończyć prace remontowe i mogli już zająć się przeprowadzką? To bardzo prawdopodobne.

Joanna Koroniewska opatrzyła wideo wiele mówiącym komentarzem: „Wydało się. Już wiecie dlaczego od dwóch tygodni nie mamy #domówkaudowborów! Po przewiezieniu miliona rzeczy przez całą Europę (tak tak - nawet Łodzi), rozpakowaniu i ogarnianiu tematów powoli wracamy do żywych i zrobimy wszystko żeby już niebawem znów ruszyć pełną parą”. Tak zaawansowana przeprowadzka wydaje się nie być tylko wypadem na wakacje… Macie ochotę na oglądanie „Domówki u Dowborów” ze słonecznej Hiszpanii? My tak! 

CZYTAJ TEŻ: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu z pierwszej randki! Zmienili się?

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…