Zaaranżuj balkon na imprezę na świeżym powietrzu
Fot. INSTAGRAM @decoralleybysurbhitangri
DESIGN

Balkon jak z Instagrama – zaaranżuj go na majówkę 2020!

Przygotowaliśmy dużo inspiracji

Marta Baran 12 czerwca 2019 16:15
Zaaranżuj balkon na imprezę na świeżym powietrzu
Fot. INSTAGRAM @decoralleybysurbhitangri

Sezon letni w pełni, a pogoda dopisuje, więc idealnym miejscem na zorganizowanie spotkania lub imprezy ze znajomymi jest oczywiście taras i świeże powietrze. Co jeśli mieszkasz w bloku? Zaprojektuj swój balkon!

Aranżacja balkonu

W trakcie sezonu w sklepach można znaleźć bardzo dużo mebli, akcesoriów oraz dekoracji, które pomogą Ci stworzyć niezwykły klimat nawet na niewielkim balkonie. Jeśli masz sporo przestrzeni, którą możesz wykorzystać, wybierz wygodną sofę przystosowaną do trzymania na dworze, jeśli natomiast balkon nie jest zbyt duży zdecyduj się na niewielki stół z krzesłami.

Podstawa to dodatki

Twoi goście będą zachwyceni Waszym nowym miejscem spotkań, jeśli zadbasz o odpowiedni klimat i nastrój. Sprawdzi się wiszący hamak, podwieszany fotel, lampki, lampiony oraz dużo roślinności. Obowiązuje tylko jedna zasada – kieruj się swoim gustem! Nadaj mu własny charakter, który sprawi, że każda impreza będzie niezapomniana. I pamiętaj, balkon nie musi być zaaranżowany tylko na ważne okazje – pozostaw dekoracje przez cały sezon wiosenny i letni.

Letni wieczór w gronie najbliższych

Teraz pozostaje tylko zaprosić najbliższych i rozpocząć zabawę. Zadbaj o przekąski oraz chłodzące koktajle! W sklepach znajdziesz masę gadżetów do drinków z wakacyjnymi motywami, np. arbuzów lub flamingów. Jeśli wolisz, aby Twój balkon był azylem dla Ciebie i Twoich przyjaciółek, zadbaj o dużo miękkich tkanin i dzbanek cytrynowej lemoniady.

Zebraliśmy najpiękniejsze zdjęcia z Instagrama, które na pewno będą dobrą inspiracją podczas projektowania własnego balkonu i podpowiedzą Wam, jaki kierunek obrać bez względu na metraż!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ◇ᴊᴏᴜʀɴᴀʟ (@journal.hr)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tanja Sovulj (@tanjasovulj)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika G. (@made_by_m.g)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez WOHNIDEE (@wohnidee)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnes Scholz (@agnes_scholz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez INSTABLOGIT (@instablogitfinland)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.