DOMY GWIAZD

Przytulnie i bardzo klimatycznie. Tak wygląda mieszkanie Antka Królikowskiego

Te wnętrza mają w sobie wiele uroku

Konrad Szczęsny 3 maja 2019 06:37

Wiele filmowych plakatów na ścianach, dominująca biel, wygodne kanapy - tak wygląda mieszkanie Antka Królikowskiego. 30-latek co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, dzięki którym jego fani mogą zobaczyć wnętrza, w których na co dzień spędza czas.

Mieszkanie Antka Królikowskiego

Jeszcze za czasów związku z Julią Wieniawą aktor zamieszczał na Instagramie fotografie ze swojego mieszkania. Stąd wiadomo, że ważne miejsce zajmuje w nim szara kanapa, na której często wyleguje się pupil Antka Królikowskiego, adoptowany pies Klasyk. W salonie, tuż przy kominku, mieści się natomiast sporych rozmiarów fotel w paski. Na ścianach widoczne są z kolei liczne plakaty filmowe takich produkcji, jak Więzy krwiJeden dzień czy Amator w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego.

Wystrój wnętrz daleki jest od przepychu, jednak zostały one urządzone z dużym wyczuciem smaku. Nie brakuje w nich elementów vintage, jednak można znaleźć także te, przywodzące na myśl skandynawski minimalizm. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia mieszkania Antka Królikowskiego  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.