jak amerykanie dekorują domy na święta
Fot. STOCK ADOBE
DESIGN

Nie masz pomysłu jak udekorować dom na Święta?

Zobacz modne dekoracje na taras, balkon i nie tylko!

Marta Baran 8 grudnia 2019 14:30
jak amerykanie dekorują domy na święta
Fot. STOCK ADOBE

Pamiętacie słynny świąteczny film Wesołych Świąt, w którym główni bohaterowi rywalizowali, który z nich będzie miał bardziej przystrojony dom na święta? Mimo, że w Polsce moda na świąteczne przystrajane domu na zewnątrz jeszcze nie jest aż tak popularna, to z roku na rok coraz częściej można spotkać przystrojone ogrody, balkony a nawet całe budynki. Dekoracje we wnętrzach sprawiają, że czas przed świętami jest jeszcze bardziej magiczny, dlatego warto zadbać o świąteczny anturaż również na zewnątrz. Przedstawiamy Wam modne, klimatyczne dodatki, które będą świetnie się prezentować – w naszym zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli mieszkasz w mieszkaniu i wydaje Ci się, że nie masz zbyt wielkiego pola do popisu!

Świąteczny wieniec

To chyba najbardziej popularna dekoracja na Boże Narodzenie. Będzie ładnie wyglądać szczególnie na drzwiach wejściowych. Możesz zdecydować się na żywy wieniec spleciony z gałązek jodły oraz na plastikowe zamienniki. Taką dekorację kupicie w praktycznie każdej sieciówce lub sklepie z akcesoriami do domu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kiln Lane Cottage (@kilnlanecottage)

Klimatyczne lampki

Świecący łańcuch to jedna z prostszych, ale jakże efektownych dodatków świątecznych. Sprawdzi się na tarasie, balkonie, a także jako ozdoba przy głównych drzwiach. W sklepach można kupić girlandy, które w połączeniu z lamkami wyglądają jeszcze lepiej!

Lampiony oraz świece

W sklepie z roku na rok coraz popularniejsze stają się lampiony. Można je kupić w różnej wielkości oraz wzorach. Takie akcesoria sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Taki dodatkowy akcent w połączeniu z lampkami i przystrojoną choinką jeszcze bardziej podkreśli magiczny czas. Lampion w domu idealnie nadaje się do trzymania prawdziwych świec, jednak na zewnątrz lepiej sprawdzi się sztuczne oświetlenie – sztuczne świece na baterie, które w stu procentach odzwierciedlają te prawdziwe.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Touch of Class (@touchofclasshome)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.