Anna Czartoryska-Niemczycka, Viva! 10/2012
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
Domy gwiazd

Nie pałac, a minimalizm i elegancja. Wnętrza Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej zaskakują

Dwa elementy są tutaj dominujące

Aleksandra Frankowska 19 czerwca 2024 19:27
Anna Czartoryska-Niemczycka, Viva! 10/2012
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka bardzo chroni swoje życie prywatne. Kiedy jednak pokazuje jego fragmenty w swoich social mediach, można dopatrzyć się wielu szczegółów z jej wnętrz. Okazuje się, że chociaż nosi szlacheckie nazwisko, wcale nie mieszka w pałacu. Zamiast wytwornych mebli, wybiera minimalizm i prostotę. Jak mieszka Anna Czartoryska-Niemczycka? 

Tak wyglądają wnętrza domu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej

Jasna, drewniana podłoga i ściany w kolorze jasnego beżu. Ogromna biblioteka ulokowana na wiszących półkach i ażurowa lampa, które widać w przestronnym lustrze. Tak wygląda fragment salonu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, który zachwyca prostotą i minimalizmem. Trudno oprzeć się wrażeniu, że wszystko tam do siebie pasuje i jest pełne harmonii. 

ZOBACZ TEŻ: Zaśpiewali Dumkę na dwa serca, lecz duet nagrywali osobno. Tajemnice relacji Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka

Anna Czartoryska-Niemczycka
Fot. Instagram @annaczartoryska_niemczycka

Przechodząc do kuchni, jest bardzo podobnie. Fronty szafek kuchennych są z jasnego drewna, a uchwyty złote. Blaty i panel ścienny w metalicznym srebrze, zaś blat na wyspie ponownie drewniany. Na ścianach widzimy drewniane półki, na których nie brakuje licznych wazonów. Tu toczy się rodzinne życie, a Anna Czartoryska-Niemczycka czuje się tam wspaniale. Jest przytulnie, ciepło i rodzinnie. 

CZYTAJ: Miała u stóp cały świat, mąż przejął nad nią kontrolę. Joanna Pacuła zapłaciła wysoką cenę

Na kolejnych kadrach widzimy również drewniane schody, którym towarzyszą wciąż odcienie złamanej bieli i jasnego beżu. Ściany w domu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej są zapełnione licznymi grafikami. Wciąż minimalistycznymi, wyglądającymi jak szkice, ale doskonale wypełniającymi przestrzeń. 

Minimalizm i prostota to jej ulubiony styl

Zdecydowanie widać, że Czartoryska stawia na minimalizm. Uwielbienie do drewna i jasnych kolorów sprawia, że wnętrza są ciepłe, zawsze czyste i stonowane. Małe dodatki tworzą rodzinny klimat, takie jak obrazy, książki, dywan, czy zabawki dzieci. Szara ogromna kanapa w salonie jest idealnym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Szerokie parapety z poduszkami i kocami, to idealne miejsce do czytania książek, których nie brakuje w rodzinnej bibliotece.

Przepiękny dom, dla wspaniałej rodziny. Musimy przyznać, że Anna Czartoryska-Niemczycka zaskoczyła nas swoimi wyborami, ale bardzo pozytywnie! Jest wyjątkowo!  

Redakcja poleca

REKLAMA

sss

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.