Joanna Krupa, Asha
Fot. Instagram @joannakrupa
O tym się mówi!

Córka Joanny Krupy skończyła 3 latka! Przyjęcie Ashy było jak z bajki

Aleksandra Frankowska 3 listopada 2022 14:27
Joanna Krupa, Asha
Fot. Instagram @joannakrupa

Córeczka Joanny Krupy i jej męża skończyła właśnie 3 latka. To niesamowite, jak czas szybko płynie. Mała Asha wygląda jak kopia jej sławnej mamy. W dniu urodzin nie zabrakło bajkowego przyjęcia. Na profilu Joanny Krupy pojawiła się seria wyjątkowych zdjęć. Widać, że dziewczynka była zachwycona zarówno tortem, jak i dekoracjami!

ZOBACZ TEŻ: Mąż Joanny Krupy pokazał nowe zdjęcie małej Ashy! Jak ona urosła

Joanna Krupa o macierzyństwie

Jeszcze niedawno Joanna Krupa stawiała na karierę. Świetnie wiodło jej się zarówno za oceanem, jak i Polsce gdzie została prowadzącą programu Top Model. Kiedy poznała swojego męża Douglasa, zapragnęła jednak zmiany. Na świat przyszła mała Asha i zmieniła życie swoich rodziców. Stała się ich prawdziwym oczkiem w głowie.

Życie się strasznie zmienia jak jest się mamą. (…) Nawet jak jestem bez niej 4 dni, to jest mi strasznie ciężko. Ale zawsze marzyłam i robię to, co kocham i próbuję to łączyć z moją córeczką. Jak mogę to jestem z nią, jak mogę to wezmę ją ze sobą. Nie daje swojej pracy na boczny tor. Dalej to kocham, dalej mam do tego pasję i robię to, co kochałam robić. Może trochę marzę, aby ona poszła w moim kierunku. To nie jest marzenie ojca, ale ona już coraz bardziej zachowuje się jak diwa – zdradziła w ubiegłym roku.

Joanna Krupa pokazała zdjęcia z urodzinowego przyjęcia Ashy

Na profilu modelki nie zabrakło zdjęć ze świętowania urodzin córeczki. Mała Asha była zachwycona kolorowym, ogromnym tortem i dekoracjami z motywem minionków.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa zdobyła się na zaskakującą szczerość. Jej małżeństwo jest dalekie od ideału

To prawdopodobnie jedna z ulubionych bajek dziewczynki, bo również ten strój wybrała w tym roku na Halloween. Wzruszona Krupa na swoim Instagramie napisała:

Tego dnia 3 lata temu moje życie się zmieniło. Poznałem cię Asha. Jesteś miłością mojego życia na wieczność. Wszystkiego najlepszego mój aniołku – Joanna napisała w opisie urodzinowych zdjęć. 

Joanna Krupa, Asha
Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa, Asha
Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa, Asha
Fot. Instagram @joannakrupa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.