Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
domy gwiazd

Córeczki Ani i Roberta Lewandowskich mają baśniowy domek!

Ile kosztuje taki domek dla dzieci?

Redakcja VIVA! 5 sierpnia 2021 12:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich par. Są zgranym zespołem i świetnymi rodzicami - w 2017 roku urodziła się ich pierwsza córeczka Klara, a w zeszłym roku na świat przyszła Laura. Choć Ania i Robert mają napięte zawodowe grafiki, zawsze znajdują czas dla rodziny i to ona jest dla nich najważniejsza. Uwielbiają spędzać czas z córkami. Wspólne zabawy to niezwykle ważny element ich życia. Każde dziecko marzy o małym domku, w którym mogłoby się bawić z kolegami. Jak się okazuje taki domek to też dziecięce marzenie Ani Lewandowskiej… Nic więc dziwnego, że gwiazda cieszy się podwójnie z nowego miejsca zabaw swoich córeczek.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy świętują ósmą rocznicę ślubu. Oto niepublikowane zdjęcia z uroczystości

Domek córeczek Anny i Roberta Lewandowskich to majstersztyk! Ile kosztuje?

Na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie i relację w Instastories, na których pokazała domek z drewna, który pojawił się w ogrodzie domu Lewandowskich w Monachium. Jeden z wpisów trenerka opatrzyła takim komentarzem:

Wróciliśmy do Monachium, a w ogrodzie na dziewczynki czekała taka oto niespodzianka. Wymarzony domek… mój. Zawsze marzyłam o takim domku.


Firma z której pochodzi domek Klary i Laury to polski brand Dżepetto. Marka projektuje i wykonuje drewniane domki dla dzieci, a wszystkie elementy zrobione są ręcznie. W produkcji domków Dżepetto wykorzystuje materiały ekologiczne: drewno i farby wodne, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci, również tych małych. Jaka jest cena domku podobnego do tego, który należy do Klary i Laury? To około 20 000 zł! Kwota nie jest mała, ale w skład wchodzi nie tylko sam domek ze zjeżdżalnią, ale też wyposażenie wnętrza domu. Chcielibyście mieć taki domek?

Zobacz także: Wnętrza luksusowego domu Lewandowskich w Monachium zachwycają!

domek dla córeczek Lewandowskich
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba, @celiajaunat, @marina_official, @dominikagrosicka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.