Teraz na Instagramie robimy zdjęcia… butom!

Weronika Chocholska 18 lutego 2019 11:32

W social media dzielimy się wszystkim -  czemu by nie pochwalić się nową parą butów? Zapoznaj się z shoefie - trendem, który polega na wykonaniu zdjęcia butów, które aktualnie mamy na sobie. Dziewczyny na Instagramie opanowały już sztukę perfekcyjnych shoefies. Nie chodzi o same buty, tylko też o kadr, dodatki i wszystko co nas otacza. Często shoefies mogę być małymi, instagramowymi dziełami sztuki. Influcencerzy znają potęgę zdjęć butów - dobrze zrobione są świetnym elementem contentu. 

Jeśli chcesz zobaczyć kilka wskazówek, jak robić świetne zdjęcia butom - sprawdź naszą galerię!  

1/5
Shoefiev
Copyright @INSTAGRAM.COM/montserrat_ny
1/5

Przetestuj kilka perspektyw - buty nie muszą być na podłodze, spróbuj przerzucić nogi za oparcie wersalki lub unieść je całkowicie do góry.

2/5
Shoefie
Copyright @INSTAGRAM.COM/anoukyve
2/5

Perły, brokat, błysk - buty z wszelakimi dodatkami i błyskotkami skutecznie przyciągają wzrok i są bardzo atrakcyjne na zdjęciach.

3/5
Shoefie
Copyright @PINTEREST.COM
3/5

Skoro buty zostały stworzone do chodzenia, zrób zdjęcie włączając w to otoczenie, w którym przebywasz, np.: kawiarnię, gdzie właśnie popijasz kawę lub kawałek parku, w którym odpoczywasz czytając książkę.

4/5
Shoefie
Copyright @PINTEREST.COM
4/5

Zadbaj o dodatki - z  butami, świetnie będzie współgrała twoja torebka i para okularów przeciwsłonecznych - to tylko przykład, możesz pomyśleć nad kwiatami, ciekawym dywanem czy posadzką.

5/5
Shoefie
Copyright @WEHEARTIT.COM
5/5

Lustro też się sprawdzi! Skoro robimy selfie w lustrze, czemu by nie zrobić takiego shoefie?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.