Teraz na Instagramie robimy zdjęcia… butom!

Weronika Chocholska 18 lutego 2019 11:32

W social media dzielimy się wszystkim -  czemu by nie pochwalić się nową parą butów? Zapoznaj się z shoefie - trendem, który polega na wykonaniu zdjęcia butów, które aktualnie mamy na sobie. Dziewczyny na Instagramie opanowały już sztukę perfekcyjnych shoefies. Nie chodzi o same buty, tylko też o kadr, dodatki i wszystko co nas otacza. Często shoefies mogę być małymi, instagramowymi dziełami sztuki. Influcencerzy znają potęgę zdjęć butów - dobrze zrobione są świetnym elementem contentu. 

Jeśli chcesz zobaczyć kilka wskazówek, jak robić świetne zdjęcia butom - sprawdź naszą galerię!  

1/5
Shoefiev
Copyright @INSTAGRAM.COM/montserrat_ny
1/5

Przetestuj kilka perspektyw - buty nie muszą być na podłodze, spróbuj przerzucić nogi za oparcie wersalki lub unieść je całkowicie do góry.

2/5
Shoefie
Copyright @INSTAGRAM.COM/anoukyve
2/5

Perły, brokat, błysk - buty z wszelakimi dodatkami i błyskotkami skutecznie przyciągają wzrok i są bardzo atrakcyjne na zdjęciach.

3/5
Shoefie
Copyright @PINTEREST.COM
3/5

Skoro buty zostały stworzone do chodzenia, zrób zdjęcie włączając w to otoczenie, w którym przebywasz, np.: kawiarnię, gdzie właśnie popijasz kawę lub kawałek parku, w którym odpoczywasz czytając książkę.

4/5
Shoefie
Copyright @PINTEREST.COM
4/5

Zadbaj o dodatki - z  butami, świetnie będzie współgrała twoja torebka i para okularów przeciwsłonecznych - to tylko przykład, możesz pomyśleć nad kwiatami, ciekawym dywanem czy posadzką.

5/5
Shoefie
Copyright @WEHEARTIT.COM
5/5

Lustro też się sprawdzi! Skoro robimy selfie w lustrze, czemu by nie zrobić takiego shoefie?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.