Teraz na Instagramie robimy zdjęcia… butom!

Weronika Chocholska 18 lutego 2019 11:32

W social media dzielimy się wszystkim -  czemu by nie pochwalić się nową parą butów? Zapoznaj się z shoefie - trendem, który polega na wykonaniu zdjęcia butów, które aktualnie mamy na sobie. Dziewczyny na Instagramie opanowały już sztukę perfekcyjnych shoefies. Nie chodzi o same buty, tylko też o kadr, dodatki i wszystko co nas otacza. Często shoefies mogę być małymi, instagramowymi dziełami sztuki. Influcencerzy znają potęgę zdjęć butów - dobrze zrobione są świetnym elementem contentu. 

Jeśli chcesz zobaczyć kilka wskazówek, jak robić świetne zdjęcia butom - sprawdź naszą galerię!  

1/5
Shoefiev
Copyright @INSTAGRAM.COM/montserrat_ny
1/5

Przetestuj kilka perspektyw - buty nie muszą być na podłodze, spróbuj przerzucić nogi za oparcie wersalki lub unieść je całkowicie do góry.

2/5
Shoefie
Copyright @INSTAGRAM.COM/anoukyve
2/5

Perły, brokat, błysk - buty z wszelakimi dodatkami i błyskotkami skutecznie przyciągają wzrok i są bardzo atrakcyjne na zdjęciach.

3/5
Shoefie
Copyright @PINTEREST.COM
3/5

Skoro buty zostały stworzone do chodzenia, zrób zdjęcie włączając w to otoczenie, w którym przebywasz, np.: kawiarnię, gdzie właśnie popijasz kawę lub kawałek parku, w którym odpoczywasz czytając książkę.

4/5
Shoefie
Copyright @PINTEREST.COM
4/5

Zadbaj o dodatki - z  butami, świetnie będzie współgrała twoja torebka i para okularów przeciwsłonecznych - to tylko przykład, możesz pomyśleć nad kwiatami, ciekawym dywanem czy posadzką.

5/5
Shoefie
Copyright @WEHEARTIT.COM
5/5

Lustro też się sprawdzi! Skoro robimy selfie w lustrze, czemu by nie zrobić takiego shoefie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.