Paulina Młynarska
Fot. Instagram @mlynarskapaulina
Z życia gwiazd

Apartament Pauliny Młynarskiej na Krecie wystawiony na sprzedaż!

Z okna można podziwiać cudowny widok na morze!

Aleksandra Frankowska 28 lipca 2021 13:27
Paulina Młynarska
Fot. Instagram @mlynarskapaulina

Paulina Młynarska jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu. Dziennikarka postanowiła całkowicie zmienić swoje życie i przeprowadziła się do Grecji. Kreta stała się jej nowym domem, gdzie uczy jogi, a także zajmuje się turystyką. Na jej Instagramie regularnie można oglądać zdjęcia z przepięknych miejsc, gdzie rozciąga się bezkresne morze, a na drzewach rosną cytrusy i oliwki.

Czytaj też: Jak mieszka Paulina Młynarska? Dziennikarka przeprowadziła się do Grecji!

Apartament Pauliny Młynarskiej na Krecie na sprzedaż

Niewiele osób wie, że Młynarska wynajmuje na krecie swój apartament. Do tej pory można było wynająć go w celach turystycznych, jednak teraz jest na sprzedaż! Trzeba przyznać, że jest bardzo przytulny, a z treści, która pojawiła się pod zdjęciem wynika, że są jeszcze wolne miejsca na obecny sezon.

Kusząca jest przede wszystkim lokalizacja apartamentu, który znajduje się zaledwie 300 metrów od samej plaży. Z okna rozpościera się widok na przepiękne morze. W pobliżu znajdują się liczne tawerny i małe sklepiki, gdzie można zakupić lokalne pamiątki. Jak pisze Paulina Młynarska, w apartamencie zmieści się aż 6 osób. To więcej idealne miejsce na wakacje w gronie rodziny czy przyjaciół! 

Zobacz również: Paulina Młynarska ostro krytykuje żenujące komentarze o siwych włosach i zmarszczkach Andie MacDowell

Apartament można kupić za 142 tysiące euro, czyli około 600 tysięcy złotych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry! Coraz więcej osób pisze do mnie z pytaniami o plany jogiczno - podróżnicze. Czy będą nowe wyjazdy do Azji i Afryki? Kiedy? Czy będą warsztaty na Krecie? A w Polsce? Już odpowiadam! Wraz z Estera Hess i jej biurem Estatravel.pl, które organizuje moje kobiece wyprawy „Miejsce Mocy” pracujemy i jesteśmy w gotowości, by ruszać z Wami w świat, kiedy tylko będzie to bezpieczne i możliwe. Na jesień mamy zaplanowane warsztaty w Puszczykowie ( brak miejsc) i wyprawy do Nepalu ( sprzedane, lista oczekujących), na Zanzibar ( są miejsca) i na Bali (są miejsca) oraz na Kretę ( są jeszcze 2 miejsca). Przyjmujemy rezerwacje, ale wszyscy chyba wiemy, że...nie wiemy, czy wyjazdy dojdą do skutku. Czyli gotowość jest, pewności nie ma. Bilety kupimy w ostatniej chwili. Zima i wiosna 2021 w Azji, także z ogromną rezerwą, ale już nabiera konkretnych kształtów. Wkrótce zamieścimy nowe terminy. Warsztaty w Polsce planuję zimą, weekendowe. Na Kretę zaproszę wczesnym latem 2021 . Wszystkie informacje, opisy i ceny wyjazdów ze mną znajdują się na mojej stronie www.paulinamlynarska.pl . Zachęcam do zapisania się do newslettera! Serdecznie pozdrawiam! Om Shanti!

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót na wyspę szczęśliwą!#jogazpaulinąmłynarską 🕉🌕🙏🧘‍♀️

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.