Paulina Mlynarska wynajmuje apartament na Krecie 2020
Z życia gwiazd

Apartament Pauliny Młynarskiej na Krecie na wynajem!

Z okna można podziwiać cudowny widok na morze!

Aleksandra Frankowska 31 lipca 2020 17:31
Paulina Mlynarska wynajmuje apartament na Krecie 2020

Paulina Młynarska jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu. Dziennikarka postanowiła całkowicie zmienić swoje życie i przeprowadziła się do Grecji. Kreta stała się jej nowym domem, gdzie uczy jogi, a także zajmuje się turystyką. Na jej Instagramie regularnie można oglądać zdjęcia z przepięknych miejsc, gdzie rozciąga się bezkresne morze, a na drzewach rosną cytrusy i oliwki.

Apartament Pauliny Młynarskiej na Krecie na wynajem

Niewiele osób wie, że Młynarska wynajmuje na krecie swój apartament. Na ostatnim zdjęciu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami wnętrza, które na jakiś czas każdy możecie wynająć podczas swojego turystycznego pobytu na Krecie. Trzeba przyznać, że jest bardzo przytulny, a z treści, która pojawiła się pod zdjęciem wynika, że są jeszcze wolne miejsca na obecny sezon.

Apartament przy samej plaży na Krecie, wakacje 2020

Kusząca jest przede wszystkim lokalizacja apartamentu, który znajduje się zaledwie 300 metrów od samej plaży. Z okna rozpościera się widok na przepiękne morze. W pobliżu znajdują się liczne tawerny i małe sklepiki, gdzie można zakupić lokalne pamiątki. Jak pisze Paulina Młynarska, w apartamencie zmieści się aż 6 osób. To więcej idealne miejsce na wakacje w gronie rodziny czy przyjaciół! Cena za tydzień w sezonie wynosi około 850 euro.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry! Coraz więcej osób pisze do mnie z pytaniami o plany jogiczno - podróżnicze. Czy będą nowe wyjazdy do Azji i Afryki? Kiedy? Czy będą warsztaty na Krecie? A w Polsce? Już odpowiadam! Wraz z Estera Hess i jej biurem Estatravel.pl, które organizuje moje kobiece wyprawy „Miejsce Mocy” pracujemy i jesteśmy w gotowości, by ruszać z Wami w świat, kiedy tylko będzie to bezpieczne i możliwe. Na jesień mamy zaplanowane warsztaty w Puszczykowie ( brak miejsc) i wyprawy do Nepalu ( sprzedane, lista oczekujących), na Zanzibar ( są miejsca) i na Bali (są miejsca) oraz na Kretę ( są jeszcze 2 miejsca). Przyjmujemy rezerwacje, ale wszyscy chyba wiemy, że...nie wiemy, czy wyjazdy dojdą do skutku. Czyli gotowość jest, pewności nie ma. Bilety kupimy w ostatniej chwili. Zima i wiosna 2021 w Azji, także z ogromną rezerwą, ale już nabiera konkretnych kształtów. Wkrótce zamieścimy nowe terminy. Warsztaty w Polsce planuję zimą, weekendowe. Na Kretę zaproszę wczesnym latem 2021 . Wszystkie informacje, opisy i ceny wyjazdów ze mną znajdują się na mojej stronie www.paulinamlynarska.pl . Zachęcam do zapisania się do newslettera! Serdecznie pozdrawiam! Om Shanti!

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót na wyspę szczęśliwą!#jogazpaulinąmłynarską 🕉🌕🙏🧘‍♀️

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.