Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

To ich czas! Anna i Robert Lewandowscy mają powody do dumy. Para osiągnęła kolejny sukces

Olga Figaszewska 4 maja 2017 05:55
Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski

Ciąża Anny Lewandowskiej stała się najważniejszym wydarzeniem tego roku. Kiedy media wciąż wyczekują informacji o porodzie, a internauci snują kolejne domysły, oni osiągają kolejne sukcesy. Anna i Robert Lewandowscy mają powody do dumy! 

Polecamy też: Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

Sukces Anny i Roberta Lewandowskich

W sieci pojawił się nowy ranking opracowany przez NapoleonCat. Dotyczy najpopularniejszych kont na Instagramie w Poslce. Pierwsze miejsca zajmują właśnie oni - Anna i Robert Lewandowscy. Para ma już ugruntowaną pozycję w rodzimym show-biznesie, włączając w to również media społecznościowe.

Ania i Robert Lewandowscy są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Chętnie dzielą się prywatnymi chwilami: pokazują codzienne życie, wakacje, treningi i pasje. Mają z kim. Robert Lewandowski ma ponad 9 mln fanów na Instagramie. Anna też radzi sobie całkiem dobrze, na Instagramie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób.

Para wyprzedziła m.in.: Suchar Codzienny, Joannę Kuchtę, Ewę Chodakowską, Mafffashion, Wojtka Szczęsnego czy Red Lipstick Monster.

 Polecamy też: Anna Lewandowska rozpoczęła wielkie odliczanie! Ile dni pozostało do jej porodu?

Ciąża Anny Lewandowskiej

Pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich powinno przyjść na świat na przełomie kwietnia i maja. Media spekulują,  że trenerka już dawno urodziła i to w trosce o zachowanie prywatności, medialny szum, do tej pory para nie zdecydowała się obwieścić szczęśliwej nowiny światu. Wciąż tajemnicą pozostaje płeć dziecka. Nie zostało potwierdzone oficjalnie, czy Anna Lewandowska spodziewa się córeczki, której prawdopodobnie da na imię Klara. Przyszła mama podgrzewa atmosferę. Kolejnymi zdjęciami sugeruje, że w swojej rodzinie powitają chłopca. Jaka jest prawda? Mamy nadzieję, że lada dzień ją poznamy. 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?