Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Anna Lewandowska karmi piersią podczas sesji zdjęciowej! 

Trenerka tak łączy pracę z macierzyństwem!

Aleksandra Frankowska 18 sierpnia 2020 11:31
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska to przykład prawdziwej bizneswoman, która świetnie łączy macierzyństwo z pracą zawodową. Jej dzieci są zawsze blisko, nawet podczas wykonywania obowiązków. Najnowsze zdjęcia Lewandowskiej z sesji zdjęciowej pokazują, że ponownie jej córki – Klara i Laura były blisko swojej mamy. Anna Lewandowska wykorzystywała każdą wolną chwilę, aby pobyć z dziewczynkami.

Aktywne życie Lewandowskiej po ciąży

Kilka miesięcy temu na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich, Laura. Chociaż dziewczynka jest jeszcze malutka, już zna ją niemal cały świat, a wszystko to za sprawą słynnych rodziców. Z Instagrama jej mamy możemy podziwiać rodzinne kadry wspaniałego życia, w którym Laura również bardzo czynnie uczestniczy.

Anna Lewandowska nie zwolniła tempa ani na chwilę. Tuż po porodzie wróciła do treningów, przygotowując dla swoich obserwatorów wyzwanie. Co ciekawe, w treningach mamy chętnie uczestniczy Klara, która – jak widać – odziedziczyła po rodzicach sportowego bakcyla.

Anna Lewandowska karmi Laurę piersią podczas sesji zdjęciowej

Chociaż sławna trenerka bardzo dba o prywatność swoich córek i nigdy nie pokazuje ich twarzy, dziewczynki często pojawiają się w jej instagramowych relacjach. Nie inaczej było również podczas ostatniej sesji zdjęciowej, na której plan Lewandowska zabrała córki. Na jednym z ostatnich zdjęć, Anna pochwaliła się rozczulającym widokiem, kiedy w przerwie pomiędzy zdjęciami karmi małą Laurę piersią. Chwila przerwy na posiłek to z pewnością ogromna radość dla Laury, która ze swoją mamą jest bardzo blisko. Lewandowska łamie również w ten sposób tabu na karmienie piersią w miejscach publicznych, co przez wiele kobiet jest krytykowane. 

Anna Lewandowska karmi piersia na planie sesji zdjeciowej 2020
Fot. Instagram

Anna Lewandowska karmi piersia na planie sesji zdjeciowej 2020
Fot. Instagram

Anna Lewandowska karmi piersia na planie sesji zdjeciowej 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♡♡♡ 𝚖𝚢𝚠𝚘𝚛𝚕𝚍

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.