Anna Cieslak pokazuje pierscionek od Miszczaka
Fot. Instagram
O tym się mówi

Anna Cieślak pokazała pierścionek zaręczynowy od Edwarda Miszczaka!

Aktorka nosi na palcu przepiękny klejnot!

Aleksandra Frankowska 17 września 2020 16:26
Anna Cieslak pokazuje pierscionek od Miszczaka
Fot. Instagram

Anna Cieślak i Edward Miszczak wyszli już z cienia i nie kryją się ze swoim związkiem. Zaręczyny pary zostały potwierdzone przez wuja aktorki. Na najnowszych zdjęciach Cieślak z jednego z wydarzeń branżowych, widać, że na palcu serdecznym nosi pierścionek. To może być właśnie ten, którym Miszczak oświadczył się aktorce! Jest przepiękny!

Związek Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Miszczak przyznaje otwarcie, że u boku Anny Cieślak przeżywa drugą młodość i jest niezwykle szczęśliwy!

Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie. Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną.

Anna Cieślak nie miała szczęścia w miłości

Aktorka w swoim życiu miała kilku partnerów. Spotykała się między innymi z Czesławem Mozilem, a także Przemysławem Wyszyńskim. Związki nie były jednak trwałe, a Cieślak w wielu wywiadach podkreślała, że szuka kogoś na całe życie.

Dziś łatwiej jest osiągnąć poziom pozornego dobrobytu, pieniądze, za które możemy wszystko kupić, ale biegnąc tylko za nimi, stajemy się wydmuszkami, w środku których jest pustka. Człowiek ma potrzebę bycia wysłuchanym, a tego nie załatwi komputer ani Instagram. Czasami warto się zastanowić czy chcemy pędzić ze wszystkimi, czy lepiej usiąść na trzecim piętrze z herbatą i popatrzeć, dokąd wszyscy tak biegną…

Pierścionek na palcu Anny Cieślak to ten zaręczynowy?

Podczas ostatniego publicznego wystąpienia, Anna Cieślak chętnie pozowała do zdjęć. Było to Narodowe Czytanie Balladyny. Aktorka nie zakrywała jednak prawej dłoni, na której pięknie błyszczał cudowny pierścionek z czarnym kamieniem. Jest naprawdę niezwykły! Wszystko wskazuje na to, że to właśnie tym klejnotem Miszczak oświadczył się aktorce.  

Anna Cieslak pokazuje pierscionek
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiosna, ach to ty 🌸💖

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.