Anna Cieslak pokazuje pierscionek od Miszczaka
Fot. Instagram
O tym się mówi

Anna Cieślak pokazała pierścionek zaręczynowy od Edwarda Miszczaka!

Aktorka nosi na palcu przepiękny klejnot!

Aleksandra Frankowska 17 września 2020 16:26
Anna Cieslak pokazuje pierscionek od Miszczaka
Fot. Instagram

Anna Cieślak i Edward Miszczak wyszli już z cienia i nie kryją się ze swoim związkiem. Zaręczyny pary zostały potwierdzone przez wuja aktorki. Na najnowszych zdjęciach Cieślak z jednego z wydarzeń branżowych, widać, że na palcu serdecznym nosi pierścionek. To może być właśnie ten, którym Miszczak oświadczył się aktorce! Jest przepiękny!

Związek Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Miszczak przyznaje otwarcie, że u boku Anny Cieślak przeżywa drugą młodość i jest niezwykle szczęśliwy!

Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie. Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną.

Anna Cieślak nie miała szczęścia w miłości

Aktorka w swoim życiu miała kilku partnerów. Spotykała się między innymi z Czesławem Mozilem, a także Przemysławem Wyszyńskim. Związki nie były jednak trwałe, a Cieślak w wielu wywiadach podkreślała, że szuka kogoś na całe życie.

Dziś łatwiej jest osiągnąć poziom pozornego dobrobytu, pieniądze, za które możemy wszystko kupić, ale biegnąc tylko za nimi, stajemy się wydmuszkami, w środku których jest pustka. Człowiek ma potrzebę bycia wysłuchanym, a tego nie załatwi komputer ani Instagram. Czasami warto się zastanowić czy chcemy pędzić ze wszystkimi, czy lepiej usiąść na trzecim piętrze z herbatą i popatrzeć, dokąd wszyscy tak biegną…

Pierścionek na palcu Anny Cieślak to ten zaręczynowy?

Podczas ostatniego publicznego wystąpienia, Anna Cieślak chętnie pozowała do zdjęć. Było to Narodowe Czytanie Balladyny. Aktorka nie zakrywała jednak prawej dłoni, na której pięknie błyszczał cudowny pierścionek z czarnym kamieniem. Jest naprawdę niezwykły! Wszystko wskazuje na to, że to właśnie tym klejnotem Miszczak oświadczył się aktorce.  

Anna Cieslak pokazuje pierscionek
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiosna, ach to ty 🌸💖

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.