Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram: @arod
o tym się mówi!

Jak zorganizować zaręczyny w stylu Jennifer Lopez i A Roda?

JLo powiedziała „tak” na plaży na Bahamach…

Redakcja VIVA! 12 marca 2020 20:30
Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram: @arod

To były niesamowite zaręczyny! Rok temu, w marcu 2019 roku Alex Rodriguez oświadczył się Jennifer Lopez. O takich zaręczynach marzy zapewne niejedna kobieta. Jak je zorganizować? Zobaczmy, jak Alex wspomina to wydarzenie po roku!

„Rok temu na plaży na Bahamach… Byłem wrakiem człowieka ze stresu, bardziej zdenerwowany niż podczas całej mojej zawodowej kariery, uklęknąłem i zadałem ci pytanie… powiedziałeś tak. Jennifer, każda chwila z tobą jest błogosławieństwem. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką, moją inspiracją, niesamowitą matką i wzorem do naśladowania dla wszystkich. Macha, mam szczęście być z tobą. Dziękuję za polepszenie mojego życia. Nie mogę się doczekać, aby stworzyć z tobą więcej wspomnień. Kocham Cię. #HappyAnniversary ”

Jak zorganizować podobne, równie romantyczne zaręczyny? Jak je uwiecznić? Alex podobno wynajął fotografa, który z oddalenia (żeby nie psuć romantycznego momentu zakochanym) wykonał kilka zdjęć. To wspaniała pamiątka na przyszłość.

Magiczne miejsce na zaręczyny - Bahamy

Rodriguez oświadczył się na  plaży na Bahamach. Archipelag tych około 700 rajskich wysp należy do Karaibów. Plaże wyglądają jak z obrazka! Nic dziwnego, że były sportowiec wybrał to miejsce. Oczywiście dla baśniowego efektu warto pomyśleć o zaręczynach o zachodzie słońca.

Bahamy
Fot. Adobe.Stock.com

Pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez

Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. East News

ARod oświadczył się JLo nie tylko w pięknym miejscu i w romantyczny sposób! Wybrał też niesamowity pierścionek. Rodriguez postawił na klasykę, ale w superluksusowym wydaniu. Pierścionek z diamentem o szmaragdowym szlifie ma prawdopodobnie między 10 a 15 karatów i wart jest od 1 do 5 milionów dolarów! Alex postanowił przebić tym zaręczynowym pierścionkiem wszystkie poprzednie zaręczyny Jennifer - żaden z jej czterech poprzednich pierścionków zaręczynowych nie był tyle wart! Najdroższe były dwa - pierścionek od Bena Afflecka od sławnej firmy jubilerskiej Harry Winston miał 6,10 karata, a pierścionek od Marca Anthony'ego (też Harry Winston) 8,5 karata.

Jedno jest pewne - tzw. emerald cut czyli szlif szmaragdowy to najmodniejszy teraz szlif diamentu wśród gwiazd.

Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Marzycie o zaręczynach w stylu gwiazdorskiej pary? A może wolicie bardziej skromny sposób na poproszenie  ukochanej o rękę?

Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!