Weronika Kostyra 23 marca 2017 13:45
1/5
Posiadłość Angeliny Jolie i Brada Pitta, Chateau Miraval
Copyright @East News
1/5

Po głośnym rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta zastanawiano się, jak para podzieli swój ogromny wspólny majątek szacowany na 450 milionów dolarów. Jedną z większą posiadłości jest zamek otoczony winnicą na południu Francji warty ok. 55 milionów dolarów.

Winnica Angeliny Jolie i Brada Pitta

Od około dwóch lat winnica produkuje docenione na rynku wino „Chateau Miraval”. Różowe wino Miraval Rose produkowane jest we współpracy z rodziną Perrin, znawcami win. Delikatne wino zostało określone przez „The Wall Street Journal” najlepszym różowym winem na świecie. Jego butelka kosztuje 200 zł. Sukces wspólnego projektu sprawił, że nawet po rozwodzie para nie zamierza z niego rezygnować.

 

Wino „Chateau Miraval”

 

Mało tego, postanowili go poszerzyć także o produkcję luksusowej oliwy wysokiej jakości. Jest ona tłoczona z siedmiu gatunków organicznie uprawionej oliwy. W pierwszej partii produkcyjnej wytworzono jedynie 10 tysięcy butelek. Oliwa jest reklamowana jako „aksamitny olej z nutami migdałów i orzechów laskowych, ostry i pikantny o zapachu świeżo skoszonej trawy”.

 

Oliwa „Chateau Miraval”

 

Była para postawiła interes ponad prywatnym konfliktem. Traktują wspólną firmę jako inwestycję zabezpieczającą przyszłość dla całej rodziny. Para ma w końcu szóstkę dzieci, kilka posiadłości i wiele wydatków.

 

Być może nie chcą też pozbywać się Chateau Miraval ze względów sentymentalnych. To właśnie tam, w sierpniu 2014 roku, para wzięła ślub. Posiadłość powstała w 1841 roku i liczy 35 pokoi. Jak na rezydencję gwiazd przystało znajduje się tam także jacuzzi, łaźnia parowa, siłownia kryty i odkryty basen, kino oraz pokój do gier wideo, dwa lądowiska dla helikopterów i tor motocyklowy.

Malowniczy ogród z fontannami, jeziorem i kaplicą.

 

Zobacz także: Pracownik organizacji charytatywnej z Kambodży oskarża Angelinę Jolie: „Maddox wciąż jest moim synem”. Co na to aktorka?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?