andrzej-piaseczny-apartament-jak-wyglada-wnetrza-5
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
domy gwiazd

Andrzej Piaseczny ma nowy apartament! Jak prezentują się wnętrza?

Luksus i design na najwyższym poziomie!

Redakcja VIVA! 2 listopada 2020 11:30
andrzej-piaseczny-apartament-jak-wyglada-wnetrza-5
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Andrzej Piaseczny to jeden z tych polskich gwiazdorów, którzy dbają o swoją prywatność i niechętnie pokazują swoje życie. Muzyk zrobił jednak wyjątek podczas pandemii - na swoim profilu na Instagramie chętnie publikował posty, na których pokazywał jak spędza czas w swoim domu na wsi. Gwiazdor jest właścicielem dużego domu w gminie Strawczyn, niedaleko Kielc. Urocze miejsce jest idealne do relaksu. Ale to nie jedyna nieruchomość, której właścicielem jest Piaseczny. Muzyk kupił apartament w Warszawie. Jego wnętrza po remoncie zachwycają! Kto jest autorem koncepcji?

Nowe mieszkanie Andrzeja Piasecznego w Warszawie

Apartament pomogła Piasecznemu urządzić architekt wnętrz Magdalena Miśkiewicz. Mieszkanie zaskakuje - nic nie jest tu oczywiste. Nam podoba się dobór kolorów i umiejętne łączenie różnych faktur. We wnętrzu króluje naturalne drewno i różne odcienie zieleni. W salonie jedna ze ścian pokryta jest tapetą w geometryczny wzór, a granatowa welurowa kanapa w stylu retro sprawia, że pokój jest przytulny. W holu znajdują się praktyczne, ale sprytnie ukryte szafy, cześć ścian zdobi drewno i płytki ceramiczne. Sama projektantka tak mówi o swojej pracy nad apartamentem: „Hol u @andrzejpiaseczny_official przeszedł wielką zmianę i zawsze, gdy tu jestem. to podoba mi się tak samo, jak go wymyśliłam na początku. Miał być zielony, z ukrytymi drzwiami, dymionymi lustrami, ceramiczną płytką i deską. Idealnie”. Interesująco prezentuje się też zielona kuchnia. Jak w całym apartamencie, także tu liczą się detale - czarny zlew doskonale kontrastuje z szafkami i nadaje pomieszczeniu charakteru.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.