Andrzej Piaseczny, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
domy gwiazd

Nie uwierzycie, jak Andrzej Piaseczny spędza czas w domu!

Muzyk zamienił mikrofon na…

Redakcja VIVA! 8 kwietnia 2020 17:30
Andrzej Piaseczny, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Andrzej Piaseczny jest kolejną gwiazdą, która w pełni podporządkowała się zaleceniom w obliczu zagrożenia koronawirusem. Muzyk pozostaje w domu. Piaseczny spędza tam czas ze swoją mamą. Trzeba przyznać, że warunki, w których spędzają czas są komfortowe. Gwiazdor jest właścicielem dużego domu w gminie Strawczyn, niedaleko Kielc. Jeśli jednak myślicie, że piosenkarz jedynie relaksuje się na kanapie, jesteście w błędzie! Andrzej Piaseczny najpierw pokazał na swoim profilu na Instagramie, jak ćwiczy jogę, a zdjęcie opatrzył komentarzem: „Od dzisiaj bardziej jeszcze intensywnie siedzimy w domu. Siedzimy? No właśnie nie do końca... Nie powinniśmy fiksować się ani na zastanie, a tym bardziej na jedynie negatywne skutki sytuacji wokół. Zróbmy coś dobrego dla siebie”. Ale to nie wszystko! W najnowszym poście Piaseczny pokazał, jak pracuje w ogrodzie!
 

Andrzej Piaseczny rolnikiem?

Piaseczny wrzucił na Instagram krótki film, w którym możemy go zobaczyć z łopatą w ręku, ubranego w roboczą odzież. Piosenkarz sadził porzeczki! „Wczoraj śpiewaliśmy piosenki, a dzisiaj jesteśmy ludem pracującym miast i wsi” – zdradził w filmie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czarne, czerwone... bez białych.. nie wiem czemu :) ot tak #mistrzogrodnictwa #ojchybanie #noico #iwłaśnieżenic

Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.