Zebrowscy pokazali dom
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Aleksandra i Michał Żebrowscy pokazali wnętrza swojego domu!

Internauci zwrócili uwagę przede wszystkim na kuchnię!

Aleksandra Frankowska 1 grudnia 2020 15:27
Zebrowscy pokazali dom
Fot. Instagram

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedna z najzgodniejszych par polskiego show biznesu. Od lat razem, wychowują trójkę synów. Idealny wizerunek para pokazuje również na swoich Instagramach, publikując między innymi zdjęcia ze swojego cudownego domu. Wnętrza robią wrażenie!

Idealne małżeństwo Żebrowskich

W tym roku Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz trzeci zostali rodzicami. Para wychowuje łącznie trzech synów i świetnie radzi sobie w tej roli. Widać, że życie rodzinne to dla nich absolutny priorytet. Na Instagramie pokazują chętnie wnętrza swojego domu w bardzo naturalnej aranżacji. Nie przejmują się bałaganem. Za dystans i poczucie humoru uwielbiają ich fani!

Jak mieszkają Ola i Michał Żebrowscy?

Para mieszka w Warszawie, jednak w wolnym czasie chętnie przyjeżdżają do swojej góralskiej chaty położonej niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej. W ich social mediach pojawiają się więc zdjęcia obu rezydencji, które robią ogromne wrażenie.

Żebrowscy w wystroju wnętrz postawili przede wszystkim na nowoczesny styl. Uwagę internautów zwróciła przede wszystkim cudowna kuchnia, która wydaje się być azylem Oli. Nie tylko w niej gotuje, ale również pracuje. We wnętrzach dominują takie kolory, jak mięta, złoto i biel.

W łazience również panuje minimalizm. Ściana z białej cegły w loftowym klimacie. W salonie uwagę przyciąga kanapa w odcieniu butelkowej zieleni oraz ogromna biblioteka ze starymi i nowymi książkami. Wszystkie wnętrza są bardzo klimatyczne i gustowne! Podoba Wam się? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.