Zebrowscy pokazali dom
Fot. Instagram
domy gwiazd

Jak mieszkają Aleksandra i Michał Żebrowscy? Oto wnętrza ich domu!

Jest przytulnie i zarazem luksususowo…

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2021 17:30
Zebrowscy pokazali dom
Fot. Instagram

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedna z najzgodniejszych par polskiego show biznesu. Od lat razem, wychowują trójkę synów. Idealny wizerunek para pokazuje również na swoich profilach na Instagramie, publikując między innymi zdjęcia ze swojego cudownego domu. Wnętrza robią wrażenie! Ostatnio Aleksandra opublikowała nowe zdjęcie z najmłodszym synkiem. Gwiazda nie tylko pokazuje na zdjęciach fanom swoje prawdziwe życie bez instagramowych upiększaczy, ale też stara się poruszać ważne dla wielu kobiet tematy. Jak wygląda jej dom, w którym wychowuje trzech synów, Franciszka, Henryka i Feliksa?

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

Idealne małżeństwo Żebrowskich

W zeszłym roku Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz trzeci zostali rodzicami. Widać, że życie rodzinne to dla nich absolutny priorytet. Na Instagramie pokazują chętnie wnętrza swojego domu w bardzo naturalnej aranżacji. Nie przejmują się bałaganem. Za dystans i poczucie humoru uwielbiają ich fani!

Aleksandra Żebrowska zaangażowała się teraz w akcję, której celem jest nauczyć miłości do własnego ciała i oswoić kompleksy. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z najmłodszym synkiem. Gwiazda siedzi na podłodze bez makijażu i zwyczajnej stylizacji. Zdjęcie prawdopodobnie zostało wykonane w sypialni - w oczy rzuca się piękna jasnobeżowa wykładzina i eleganckie wnętrze.

Jak mieszkają Ola i Michał Żebrowscy?

Para mieszka w Warszawie, jednak w wolnym czasie chętnie przyjeżdżają do swojej góralskiej chaty położonej niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej. W ich social mediach pojawiają się więc zdjęcia obu rezydencji, które robią ogromne wrażenie.

Żebrowscy w wystroju wnętrz postawili przede wszystkim na nowoczesny styl. Uwagę internautów zwróciła przede wszystkim cudowna kuchnia, która wydaje się być azylem Oli. Nie tylko w niej gotuje, ale również pracuje. We wnętrzach dominują takie kolory, jak mięta, złoto i biel.

W łazience również panuje minimalizm. Ściana z białej cegły w loftowym klimacie. W salonie uwagę przyciąga kanapa w odcieniu butelkowej zieleni oraz ogromna biblioteka ze starymi i nowymi książkami. Wszystkie wnętrza są bardzo klimatyczne i gustowne! Podoba Wam się? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.