Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali pierwsze zdjęcia synka! Zdradzili również jego imię

Zobacz urocze fotografie

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2020 09:37
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

To dla nich wyjątkowo wzruszający czas... W minionym tygodniu Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali po raz trzeci rodzicami. Na świat przyszedł ich synek. Teraz dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia malca i zdradzili, jakie nadali mu imię!

Trzeci syn Michała i Aleksandry Żebrowskich - imię

Żona aktora przebieg trzeciej ciąży (para ma już dwóch synów: Henryka oraz Franciszka) relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. I tak w ramach kampanii przedwyborczej ujawniła, że urodzi chłopca. Na ostatnim opublikowanym zdjęciu z brzuszkiem pozowała w bikini, prezentując go w całej okazałości.

5 sierpnia portal Pudelek podał informację, że Aleksandra Żebrowska urodziła. Na świat przyszło trzecie dziecko pary. „Chłopiec jest zdrowy”, potwierdził znajomy pary w rozmowie z serwisem.

Natomiast w sobotę 8 sierpnia dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia malca. Na profilu żony aktora widzimy zmęczoną, ale szczęśliwą mamę i śpiące na jej brzuchu dziecko. Z kolei aktor zamieścił fotografię, na której tuli maleństwo w ramionach. Michał Żebrowski potwierdził i zdradził jego imię. „Cześć Feliks <3”, napisał.

„Super express” jakiś czas temu podał informację, że para zdecydowała się nazwać trzecie dziecko na cześć bliskiego przyjaciela domu, prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Ostatecznie jednak wybrali dla synka imię Feliks.

Internauci i gwiazdy gratulują Michałowi i Aleksandrze Żebrowskim

Pod postami od razu pojawiły się życzenia dla rodziców i malca oraz gratulacje. Wśród nich nie zabrakło wypowiedzi osób doskonale znanych z pierwszych stron gazet: Barbary Kurdej-Szatan, Kayah, Małgorzaty Sochy, Borysa Szyca, Agnieszki Sienkiewicz, Edyty Pazury, Lary Gessler, Janusza Chabiora, Maffashion, Mikołaja Roznerskiego, Pauliny Krupińskiej, Zofii Zborowskiej, Mai Bohosiewicz oraz Agaty Rubik.

„Gratuluję, piękna kobieta i matka bez durnych makijaży i szpanu”, napisała jedna z internautek. „Gratulacje, dużo zdrówka dla Was”, dodała inna. „Chyba nie ma fajniej...”, podkreśliła Maja Bohosiewicz. 

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Aleksandra Żebrowska na pierwszym zdjęciu z synkiem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Michał Żebrowski na pierwszym zdjęciu z małym Feliksem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć Feliks ❤️

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!