Agnieszka Włodarczyk Dom w Indonezji 3
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Agnieszka Włodarczyk pokazała wnętrza domu po powrocie z Indonezji!

Nie brakuje w nim roślin!

Aleksandra Frankowska 26 stycznia 2021 17:27
Agnieszka Włodarczyk Dom w Indonezji 3
Fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk pod koniec listopada 2020 roku kupiła wraz z ukochanym bilet w jedną stronę do Indonezji i postanowiła na jakiś czas tam zamieszkać. Wszystko spowodowane było sytuacją związaną z koronawirusem. Kilka dni temu para jednak wróciła do Polski. Na swoim Instagramie aktorka pochwaliła się właśnie zdjęciami domu, w którym mieszka i planuje kilka zmian.

Agnieszka Włodarczyk wyprowadziła się na wyspę Gili w Indonezji

Polska aktorka wraz z ukochanym zamieszkała w listopadzie 2020 na indonezyjskiej wyspie Gili, na północno-zachodnim wybrzeżu Lombok. Nowa rzeczywistość okazała się dla Agnieszki Włodarczyk niezwykle relaksująca i dobra. Gwiazda chętnie dzieliła się pięknymi zdjęciami z tego egzotycznego miejsca i widać było, że bardzo odpoczywa.

Agnieszka Włodarczyk pokazała dom po powrocie z Indonezji

Najnowsze zdjęcia pokazują wnętrza domu, do którego Włodarczyk wróciła razem z partnerem. Jak sama napisała, po podróży zawsze nachodzi ją chęć na zmiany, zwłaszcza w wystroju wnętrz. Zdjęcia, które pokazała ukazują przestrzenie bardzo minimalistyczne, w kolorze szarości, z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Być może zmiany, które wprowadzi będą inspiracją prosto z indonezyjskich, egzotycznych chat? Z pewnością nie zabraknie w jej wnętrzach roślin! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.