Agnieszka Radwanska pokazala wnetrza domu
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Agnieszka Radwańska pokazała wnętrza swojego domu! 

Wystrój pomieszczeń może zdziwić jej fanów!

Aleksandra Frankowska 6 marca 2021 16:27
Agnieszka Radwanska pokazala wnetrza domu
Fot. Instagram

Rok 2020 dla Agnieszki Radwańskiej był przełomowy – została po raz pierwszy mamą. Skupiła się więc na synku Kubusiu, a kilka zdjęć wrzuciła nawet do swoich social mediów, których stara się nie zarzucać prywatnością. Agnieszka Radwańska spędzając sporo czasu w domu, pokazała internautom również swoje wnętrza, które pewnie niejedną osobę zdziwiły. Gwiazda po ciąży wciąż wygląda zjawiskowo, 6 marca obchodzi swoje 31 urodziny.

Radwańska urodziła syna Kubę

Kiedy tenisistka oficjalnie zakończyła swoją sportową karierę, zajęła się życiem rodzinnym. Skupiła się na nowym domu i urządzaniu wnętrz w oczekiwaniu na synka Kubusia, który miał dopiero przyjść na świat. To teraz jej priorytet. Odkąd Kuba przyszedł na świat, Agnieszka i Dawid stracili dla niego głowę. Nic dziwnego!

Ile lat ma Agnieszka Radwańska?

Tak się składa, że Agnieszka Radwańska kończy dziś 31 lat. Młoda mama i była już tenisistka świetnie wygląda i chętnie prezentuje również efekty swoich ćwiczeń w domowym zaciszu. Z pewnością dzisiejsze urodziny również spędzi w domu, ale w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

Jak mieszka Agnieszka Radwańska?

Tenisistka i jej mąż Dawid Celt mieszkają w przepięknym domu w Warszawie. Z Instagrama gwiazdy możemy dowiedzieć się, jak wyglądają niektóre z jej wnętrz. Co ciekawe – nie poszła śladem gwiazd stawiających na minimalizm. Radwańska postawiła za to na nowoczesność i design.

Minimalistyczna jest jedynie kuchnia, gdzie panuje ogromny porządek. Można zauważyć białe fronty szafek z czarnymi elementami oraz błyszczący blat z kamienia. Łazienka gwiazdy jest zaś ciemna i elegancka – z pewnością można się w niej bardzo zrelaksować.

Największą uwagę fanów przykuł jednak salon i jego rozmiar. To ogromne pomieszczenie, w którym znalazło się miejsce na telewizor, stół dla gości oraz pokaźną sofę. Na półkach widać również puchary, które przez lata zdobywała Agnieszka oraz rodzinne zdjęcia, które nadają wnętrzu przytulny charakter. Agnieszka Radwańska i jej osiągnięcia są bowiem w Polsce często tematem do rozmów. 

Radwańska gra w tenisa w domu 2021

Wyjątkową popularnością cieszy się filmik Radwańskiej, na którym gra z mężem Dawidem w tenisa. I to w salonie swojego domu! Jak to możliwe? Wystarczyły rakiety i piłeczka, aby rozegrali profesjonalny mecz. Na filmie widać, że Agnieszka była jeszcze w ciąży z synkiem Kubą. Mieszkanie Radwańskiej i Celta musi być naprawdę przestronne, jeśli mogą sobie pozwolić na taką rozrywkę.

W salonie dominuje kolor szary, co sprawia, że jest on bardzo przytulny. To bardzo uniwersalny wybór, ponieważ zawsze można zestawić go z jakimkolwiek intensywnym odcieniem i wciąż będzie wyglądał zjawiskowo! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…