Agnieszka Radwanska pokazala wnetrza domu
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Agnieszka Radwańska pokazała wnętrza swojego domu! 

Wystrój pomieszczeń może zdziwić jej fanów!

Aleksandra Frankowska 13 stycznia 2021 14:27
Agnieszka Radwanska pokazala wnetrza domu
Fot. Instagram

Rok 2020 dla Agnieszki Radwańskiej był przełomowy – została po raz pierwszy mamą. Skupiła się więc na synku Kubusiu, a kilka zdjęć wrzuciła nawet do swoich social mediów, których stara się nie zarzucać prywatnością. Agnieszka Radwańska spędzając sporo czasu w domu, pokazała internautom również swoje wnętrza, które pewnie niejedną osobę zdziwiły.

Radwańska skupia się na rodzinie

Kiedy tenisistka oficjalnie zakończyła swoją sportową karierę, zajęła się życiem rodzinnym. Skupiła się na nowym domu i urządzaniu wnętrz w oczekiwaniu na synka Kubusia, który miał dopiero przyjść na świat. To teraz jej priorytet. Odkąd Kuba przyszedł na świat, Agnieszka i Dawid stracili dla niego głowę. Nic dziwnego!

Jak mieszka Agnieszka Radwańska?

Tenisistka i jej mąż Dawid Celt mieszkają w przepięknym domu w Warszawie. Z Instagrama gwiazdy możemy dowiedzieć się, jak wyglądają niektóre z jej wnętrz. Co ciekawe – nie poszła śladem gwiazd stawiających na minimalizm. Radwańska postawiła za to na nowoczesność i design.

Minimalistyczna jest jedynie kuchnia, gdzie panuje ogromny porządek. Można zauważyć białe fronty szafek z czarnymi elementami oraz błyszczący blat z kamienia. Łazienka gwiazdy jest zaś ciemna i elegancka – z pewnością można się w niej bardzo zrelaksować. 

Największą uwagę fanów przykuł jednak salon i jego rozmiar. To ogromne pomieszczenie, w którym znalazło się miejsce na telewizor, stół dla gości oraz pokaźną sofę. Na półkach widać również puchary, które przez lata zdobywała Agnieszka oraz rodzinne zdjęcia, które nadają wnętrzu przytulny charakter. Podoba Wam się mieszkanie byłej tenisistki?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.