Zendaya w filmie Malcolm i Marie
Fot. Mat.prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Zendaya zachwyca w filmie Malcolm i Marie w wyjątkowej sukni! Teraz też możesz ją mieć!

Stylista zdradził kulisy powstania kreacji

Paulina Filipowicz 18 lutego 2021 16:31
Zendaya w filmie Malcolm i Marie
Fot. Mat.prasowe

Podczas seansu najnowszego hitu Netflixa o tytule Malcolm i Marie, ciężko odciągnąć wzrok od aktorów. Zendaya zachwyca na ekranie w obcisłej wieczorowej, efektownej sukni, którą jej bohaterka zakłada na hollywoodzką premierę filmu przed miłosnymi zawirowaniami wieczora, które oglądamy z zapartym tchem w Malcolm i Marie. Teraz ta sukienka może być również Twoja.

Zendaya zachwyca w filmie Malcolm i Marie w wyjątkowej sukni. Teraz też możesz ją mieć

Reżyser Sam Levinson stworzył boleśnie romantyczny dramat, w którym filmowiec (John David Washington) i jego dziewczyna (Zendaya) wracają do domu po uroczystej premierze filmu w oczekiwaniu na nieuchronny sukces młodego twóry. Wieczór nagle zmienia się, gdy pojawiają się głębsze rozmowy na temat ich związków, które testują siłę ich miłości. Film Malcolm i Marie  to  jednocześnie oda do wielkich hollywoodzkich romansów, a także szczery wyraz wiary w przyszłość kina. To w końcu również piękne kadry autora zdjęć Marcella Rév oraz wyjątkowe kostiumy przygotowane przez stylistę Law Roach.

Wieczorowa suknia Marie, którą Zendaya nosiła w filmie, wykonana została na zamówienie przez Jasona Remberta, projektanta marki Aliétte, z pomocą prywatnego stylisty aktorki, Law Roacha, który współpracuje z nią od lat. Kreacja o nazwie Zee Dress ma metaliczny połysk, wycięcia na brzuchu, cienkie ramiączka i głębokie rozcięcie odsłaniające nogi.

Stylista aktorki, Law Roach, zdradził w rozmowie z magazynem ELLE, iż prace nad kreacją były niezwykle wymagające. Reżyser filmu Malcolm i Marie, Sam Levinson, zlecił stworzenie sukni ponadczasowej, która nawet za 20 lat, zachwyci każdego widza i odda charakter produkcji. Stworzenia tej ikonicznej kreacji podjął się Jason Rembert, projektant marki Aliétte, który początkowo zaprojektował aż trzy wersje sukni dla Marie. Jego głównym celem było wykreowanie fasonu, który będzie poruszał się wraz z aktorką, a jednocześnie wniesie światło do scen. Zendaya miała w tej kreacji poczuć się jak Marie - zmysłowa, kobieca, wyjątkowa, zakochana...

Okazuje się, że luksusowa marka Aliétte przyjmuje teraz zamówienia w przedsprzedaży online na te samą sukienkę, którą nosiła tytułowa Marie. Zakup tego wyjątkowego projektu to koszt 1200 dolarów! Kreację można kupić w formie pre-order, a wysyłka zamówień planowana jest do 20 maja.  

TAGI #Zendaya

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?