VIVA! VIDEO

Wymagaj więcej od swoich ubrań!

Oto 5 przykazań komfortowej szafy

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 20 maja 2021 16:54

Czy jesteśmy w sytuacji oficjalnej, czy nieformalnej, zawsze lubimy czuć się swobodnie. To strój ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Jeśli jest idealnie dopasowany, czujemy się w nim jak w drugiej skórze.

5 zasad komfortowej szafy

Każda z nas ma swój styl. I to jest pięknie, bo przecież inspirują nas różnice. Nie damy się umundurować i niczego sobie narzucić – taka już jest nasza, kobieca natura. Szczęśliwie moda stwarza nam nieograniczone możliwości i jeśli tylko wiemy, co do nas pasuje, możemy czerpać z niej garściami i zawsze być na topie. Te z nas, które kochają swobodę, mogą korzystać z doskonałych fantazyjnych modeli oversizowych, wielbicielki vintage mają prawo podróżować między epokami, a te z nas, dla których idealna moda jest głównie klasyką, też dziś mogą czuć się na czasie. Czy był piękniejszy okres w dziejach mody? Być może, ale z pewnością nigdy wcześniej kobiety nie miały tyle swobody w wyrażaniu siebie. Możemy się więc pięknie różnić, ale pewne złote zasady dotyczące ubioru pozostaną niezmienne.

wkładki-bella-panty-ultra
Fot. Adobe Stock

1. Ubrania muszą być dopasowane do sylwetki

Bez trudu znajdziesz porady, jak dopasować stroje do sylwetki typu „jabłko”, „klepsydra”, czy „kolumna”. Do pewnego stopnia możesz się nimi kierować, ale przecież każda z nas jest inna. Niezależnie od sylwetki i tego, jaki masz styl, czy jesteś wysoka, czy niska, czy twoje biodra są szerokie czy raczej chłopięce, sama dobrze wiesz, co w twoim ciele podoba ci się najbardziej. Wyeksponuj to! Jeśli umiejętnie pokażesz swoje atuty, a zamaskujesz miejsca, z których nie jesteś dumna, będziesz się czuła pewnie. A kobieca pewność siebie jest najlepszym magnesem – przyciąga wzrok i dodaje atrakcyjności.

2. Postaw na lekkość

Ubranie codzienne, to nie strój nurka. Jeśli nie kupujesz akurat kurtki na długie wyprawy w deszczu, postaw na przewiewność. Nawet najpiękniej skrojona i uszyta sukienka, która klei się do ciała niezależnie od pogody i pory roku, z pewnością nie stanie się twoją ulubioną. Włożysz ją raz, góra dwa. A potem za każdym razem, otwierając szafę, będziesz  od niej odwracać wzrok. Znasz to dobrze? Wszystkie znamy. Stroje, które nosimy, nie mogą nam ograniczać kontaktu z otoczeniem. Uszyte z dobrych tkanin, muszą być przewiewne, żebyśmy przy każdym ruchu czuły przepływ powietrza po skórze.

wkładki-bella-panty-ultra
Fot. Adobe Stock

3. Oddychaj całym ciałem

To prawda, że nie jesteśmy żabami i nie oddychamy przez skórę. Ale przecież dla nikogo nie jest tajemnicą, że nasza skóra to dom dla milionów pożytecznych mikroorganizmów, bez których, delikatnie mówiąc, o wiele trudniej by nam się żyło. Gdy skóra jest odpowiednio napowietrzona, nasi mali sprzymierzeńcy dobrze się mają. Gdy jednak zahamowany jest dopływ powietrza, a wilgoć nie ma jak odparować i pojawia się nie najładniejszy zapach. Ponadto trudno być pewną siebie, gdy skóra pod ubraniem jest wilgotna.

4. Naturalny sposób na komfort

Zawsze wybieraj ubrania z naturalnych tkanin. Owszem, mogą mieć domieszkę sztucznego włókna, by strój lepiej się nosił, był wytrzymalszy i ładniej się układał. Ale w składzie tkaniny powinny być głównie naturalne włókna: wełna, bawełna, len. Takie tkaniny z pewnością są przewiewne, pięknie odprowadzają wilgoć od ciała nawet w upalne dni i nie powodują nieprzyjemnych zapachów. Owszem, ubrania z naturalnych tkanin bywają droższe od tych z tworzyw sztucznych, ale komfort nie zna ceny. Ponadto naturalne ubrania będziesz nosić dłużej i zawsze będziesz lepiej w nich wyglądać.

wkładki-bella-panty-ultra
Fot. Adobe Stock

5. Idealne ubrania nie krępują ruchów

Nawet wąskie i bardzo dopasowane, dobrze skrojone stroje nie mogą krępować ruchów. Co komu po pięknej sukience czy spodniach, w których nie można swobodnie usiąść ani się schylić? Świetne dopasowanie to tajemnica najlepszych krawców, którzy umieją tak szyć, aby ubranie przylegające do ciała nie wpijało się i było jak druga skóra. Dziś na szycie na miarę nie mamy czasu, i – powiedzmy sobie szczerze – często jest to usługa bardzo droga. Warto jednak, kupując gotowe ubrania w sklepach, już na etapie przymierzania nie iść na żadne kompromisy. Jeśli w przymierzalni coś uwiera, to po godzinie noszenia będzie nie do zniesienia.

Wkładki BELLA PANTY ULTRA

O ubraniach możemy mówić bez końca. Rzadziej mówimy otwarcie o tym, co jest głęboko schowane. Jednak to właśnie od bielizny i wkładek, które ją zabezpieczają, naprawdę zależy nasz komfort. Wkładki higieniczne BELLA PANTY ULTRA są:

  • idealne dopasowanie do ciała,
  • ultracienkie, nie krępują więc ruchów,
  • oddychające, by skóra pod nimi była zdrowa,
  • delikatne i miękkie, by nie powodowały podrażnień,
  • komfortowe - bo każda z nas może je dopasować do siebie,
  • niezwykle chłonne, by poradzić sobie z wilgocią i neutralizować nieprzyjemny zapach nawet w przypadku kropelkowego nietrzymania moczu.

wkładki-bella-ultra
Fot. Mat.prasowe

Ponadto wkładki Bella Panty Ultra możesz dobrać do swoich potrzeb, bo występują w czterech wariantach:
– normal,
– normal mixform (te z łatwością dopasujesz nawet do stringów),
– large  
– extra long.

Wkładki Bella Panty Ultra to kobiecość na twoich zasadach!

Bądź sobą na wszystkich płaszczyznach – bo równie ważne jest to, o widać, jak i to, co intymne i głęboko schowane. Z wkładkami BELLA PANTY ULTRA będziesz czuć się pewnie i swobodnie przez cały dzień!

Materiał powstał z udziałem marki Bella

TAGI #ubrania

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?