Przy współpracy z jaką marką modelką ją zrealizowała? 

Aleksandra Trendak 18 października 2022 14:30

Bella Hadid to jedna z najpopularniejszych modelek aktualnie, główne ze względu na jej niezwykły występ podczas pokazu Coperni, gdzie artyści i projektanci stworzyli na niej niezwykłą kreację, za pomocą tkaniny w sprayu. Jest także znana ze swojego zamiłowania do mody vintage, gdyż bardzo często pokazuje się w kreacjach znanych projektantów sprzed wielu lat. Jej stylizacyjne poczynania cały czas zachwycają krytyków mody oraz redaktorki, które uważają za wyznacznik najnowszych trendów. Dlatego ogłoszenie współpracy Belli z marką About You wywołało ogromną radość i ekscytację, co się w niej znajdzie! Jakie elementy wchodzą w skład kolekcji? Jak modelka ją opisuje? Do jakiej estetyki nawiązuje? 

PRZECZYTAJ O: Moda vintage wraca. Bella Hadid wybrała różową sukienkę sprzed lat

Kolekcja Belli Hadid ze sklepem About You 

Supermodelka i influencerka, znana ze swojej pasji do mody vintage i niezwykłych stylizacji, które nie raz wyznaczyły nowe trendy. Nie inaczej będzie z kolekcją, która powstała przy współpracy ze sklepem About You, która idealnie oddaje jej styl. Znajdziemy w niej mini spódnice, półprzeźroczyste topy, garniturowe spodnie, oversize’owe koszule, golfy z wyciętymi ramionami oraz T-shirty z napisami wysadzanymi kryształkami. Kolekcja składa się aż z 64 elementów, które nawiązują do stylu vintage lat 90. oraz początku lat 2000, które przez młode osoby są określane jako Y2K. Warto też dodać, że cztery elementy kolekcji zostały wykonane w pełni z materiałów pochodzących z recyclingu, są to torebki, krawaty, spódniczki mini oraz midi. Bella na swoim Instagramie opisuje kolekcję następująco: 

Moja nowa kolekcja z About You już jest! Tworzyliśmy ją dla Was przez cały rok. Wiecie, że nie podpisuję się swoim nazwiskiem pod niczym bez 100% zaangażowania w daną rzecz. I tu chciałam przekazać 100%B, 100% siebie. Znajdziecie tutaj niektóre z moich codziennych ubrań, wszystko, z czym sparowałam te stylizacje, to moje własne elementy garderoby. Chciałam stworzyć łatwe, eleganckie, wygodne projekty, które można nakładać na siebie warstwowo, stylizować i łączyć. Dziękujemy zespołowi About You za ciężką pracę. 

W komunikacie prasowym podkreślała także: 

To była przyjemość współpracować z zespołem About You, aby urzeczywistnić moją wizję. Dali mi kreatywną przestrzeń do zaprojektowania kolekcji tak, jak chciałam i świetnie się bawiłam, stylizując sesję za pomocą tych wspaniałych elementów, jednocześnie dodając własne ubrania. Cieszyłam się, że mogłam być mocno zaangażowana w cały proces. Włożyłam w tę kolekcję dużo serca i duszy i nie mogę się doczekać, aż inni będą się nią cieszyć tak samo jak ja. 

Trzeba przyznać, że kolekcja Bella x About You jest bardzo interesująca i zawiera w sobie wiele unikalnych projektów, jak i tych bardziej basicowych, które świetnie uzupełnią każdą szafę. Warto też zaznaczyć, że większość ubrań jest zaprezentowana na samej twórczyni, a fotografie wykonane są w ciekawym klimacie stylizowanym na wczesne lata 2000. Zobaczcie w naszej galerii najciekawsze ubrania z kolekcji Belli Hadid we współpracy z marką About You.  

1/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Bella x ABOUT YOU: marynarka, cena: 899,90zł

2/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
2/8

Bella x ABOUT YOU: kurtka, cena: 314,90zł

3/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
3/8

Bella x ABOUT YOU: spódnica, cena: 179,90zł

4/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
4/8

Bella x ABOUT YOU: bluzka, cena: 179,90zł

5/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
5/8

Bella x ABOUT YOU: płaszcz, cena: 629,90zł

6/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Bella x ABOUT YOU: płaszcz, cena: 584,90zł

7/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
7/8

Bella x ABOUT YOU: bluzka, cena: 224,90zł

8/8
Bella Hadid About You
Copyright @Materiały prasowe
8/8

Bella x ABOUT YOU: spódnica, cena: 554,90zł

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.