A na głównym planie torebka i... ludzkie dłonie

Sabina Zięba 25 marca 2019 18:30

Dom mody Valentino postanowił promować torebkę VRING w nieprzewidywalny sposób. Marka zaangażowała do kampanii popularny na Instagramie profil @subwayhands, skupiający się na dłoniach ludzi spotykanych w nowojorskim metrze. 

To właśnie z tych części ciała podobno można wiele wyczytać podczas podróży przez miasto. Na wymownych fotografiach główną rolę odgrywają ręce, natomiast w tle goszczą modele torebek z najnowszej linii Valentino. Ponadto do każdego dzieła dodany jest opis przedstawiający niesamowite historie zwykłych ludzi. Całość ma pokazać, jak akcesoria tej marki prezentują się w najprostszym miejskim krajobrazie.

Oprócz zdjęć, na profilu domu mody można znaleźć również filmiki. Jeden z nich przedstawia np. trzymających się za dłonie Emmanuela oraz Kirsty, którzy są ze sobą w związku od trzech lat. W dniu urodzin chłopaka, zakochana podarowała mu kwiat lilii. Wszystko oczywiście w towarzystwie VRING Bag.

A jakie inne przygody przedstawiają te wyjątkowe ujęcia? Sprawdźcie w galerii!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The subway has long been a study in human behavior. Fake eyelashes are applied, love is professed, books are read, and strangers glance at one another, taking an inventory of what the world appears to be today. In celebration of the #VRING bag, Valentino looked to @subwayhands to interpret the bag as a vehicle for dialogue, a common connection among the lives of diverse New Yorkers.⁣ ⁣ ⁣ Emmanuel and Kirsty have been together for three years now. They live in a one-bedroom in Williambsurg and work 5 minutes from each other in the West Village. Both work late hours, so their morning rides in the subway are cherished as a moment of reflection together. On Emmanuel’s birthday, Kirsty bought him a single calla lily, and hid it in her purse to give to him during their commute.⁣ ⁣ ⁣ Discover the #VRING bag and its journey with @subwayhands at the link in bio. #VRingStation

Post udostępniony przez Valentino (@maisonvalentino)

1/8
Copyright @Instagram
1/8

Janet dorastała w Nowym Jorku i mieszka po tej samej stronie miasta od 74 lat. Jest kobietą z East Side: „Posiadam sklep z biżuterią w stylu vintage, którą sprzedaję najstarszym rodzinom w Nowym Jorku”.

2/8
Copyright @Instagram
2/8

Elena i Ahmet znają się od dzieciństwa. Ich matki były przyjaciółkami i często żartowały, że ich dzieci skończą kiedyś razem. Nie było tak do momentu, gdy matka Ahmeta ciężko zachorowała. Od tamtej pory są nierozłączni.

3/8
Copyright @Instagram
3/8

Ethan i Ethan spotkali się na imprezie pracowniczej ponad rok temu: „Wcześniej pracowałem na 3 piętrze, a on na 1 i nigdy nie rozmawialiśmy. (...) Najfajniejszą rzeczą jest fakt, że mamy to samo imię. Nie możemy się doczekać, aż nasze wesele zostanie ogłoszone i wszyscy pomyślą, że to literówka”⁣⁣.

4/8
Copyright @Instagram
4/8

W przeciwieństwie do większości osób w metrze, którzy po prostu z ciekawością spoglądają na ludzi wokół, Vicky skupia się na powieści, badającej dynamikę interpersonalną między matką, a córką w latach 80. w Londynie: „Czytałam tę książkę dwa razy i planuję napisać na jej temat moją pracę”⁣⁣.

5/8
Copyright @Instagram
5/8

„Jess, Clara i ja spotkałyśmy się zaledwie kilka miesięcy temu. Wszystkie przeniosłyśmy się do Nowego Jorku i poznałyśmy podczas koncertu muzyki klasycznej. (...) Wszystkie trzy gramy na skrzypcach, więc jedziemy teraz do przyjaciela, żeby trochę poćwiczyć”⁣.

6/8
Copyright @Instagram
6/8

74-letnia Janet kilka razy w roku jedzie odwiedzić swojego syna na farmie: „Opuszczam miasto, aby go zobaczyć. Jest taki inny ode mnie, czasem aż nie mogę w to uwierzyć”.

7/8
Copyright @Instagram
7/8

„To trochę szalone, gdy kogoś spotykasz i nagle się zakochujesz. Jesteś w jednym miejscu, a potem w innym. Pracując nad tym wszystko może być idealne, do momentu, aż zabłądzicie. Wówczas należy trzymać drugą osobę za rękę i sprowadzić na dobrą drogę”⁣.

8/8
Copyright @Instagram
8/8

Podoba Wam się pomysł na taką kampanię?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.