Jennifer Lopez
Fot. East News/mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ulubione sneakersy Jennifer Lopez to idealne buty do ćwiczeń!

J-Lo nie rozstaje się z nimi nawet w czasie kwarantanny

Paulina Filipowicz 26 marca 2020 18:29
Jennifer Lopez
Fot. East News/mat.prasowe

Jennifer Lopez to nie tylko uzdolniona piosenkarka, tancerka i aktorka, ale również ikona stylu, która przez lata swojej kariery inspiruje kobiety na całym świecie. Jej kreacje z czerwonych dywanów są zawsze głośno komentowane przez media, a stroje sceniczne przechodzą do historii. Jej modowy gust nie zawodzi nawet, podczas sportowych treningów, na które przychodzi w wygodnych, ale zgodnych z obowiązującymi trendami stylizacjach. Przeglądając looki J-Lo z siłowni można dostrzec, że jeden model butów zakłada najczęściej. Swoje ulubione sneakersy Jennifer Lopez nosi nawet podczas domowej kwarantanny!

Na Eobuwie.pl od 4 kwietnia do 7 kwietnia trwa akcja rabatowa -30% (na hasło: STYLOWE)

Ulubione sneakersy Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, tak samo jak my wszyscy, stosuje się do zaleceń władz i pozostaje w domu. Gwiazda w mediach społecznościowych pokazuje, jak wygląda życie jej rodziny na kwarantannie i wspiera fanów w tym trudnym okresie. Artystka wraz z dziećmi i partnerem Alexem Rodriguez przebywa w izolacji w swojej posiadłości w Miami. Amerykański baseballista opublikował na swoim Instagramie nagranie, gdzie wraz z J-Lo i dziećmi trenują wspólną grę w ogrodzie. Jennifer Lopez zwróciła uwagę nie tylko swoimi sportowymi zdolnościami, ale również stylowym strojem do ćwiczeń.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today was a dream day for me. First, I’d like to thank everyone who tuned in to watch my first ARod baseball clinic. I hope you guys learned something and enjoyed it as much as I enjoyed doing it! . I mentioned this during the livestream, but do you know what Shakespeare did when he was quarantined because of the plague? He wrote King Lear. You can let this time pass you by, or you can seize it and use it to work on your swing, watch a ton of video, and make yourself a better player. Or a better anything, for that matter. . . You can also use it to spend quality time with family. We had a blast playing a little baseball in the yard with the four powerful young women in my life. . When I was their age, I couldn’t afford bats, balls ⚾️ and gloves. I was lucky to have great mentors to look out for me, and for the @bgcmiamidade giving me a place to play. . Today, it was so much fun watching them take some cuts. The only depressing part was watching Jen lock in on her swing and launch one. What can’t she do? She even hits better than I do! #ShesANatural 🔱

Post udostępniony przez Alex Rodriguez (@arod)

Gwiazda ma na sobie szary stanik sportowy i legginsy z modnym cieniowaniem ombre. Ten stylowy zestaw dopełniła swoimi ulubionymi sneakersami. Jej buty Adidas to biały model Edge Lux 3, z metalicznymi paskami w złotym odcieniu.  Ulubione sneakersy J-Lo są dostępne w oficjalnym sklepie internetowym Adidas, a ich wartość to 379 złotych.

Adidas Edge Lux 3, 379 zł

Jennifer Lopez
Fot. Mat.prasowe

Ten model sneakersów gwiazda uwielbia zakładać podczas sportowych treningów. Paparazzi przyłapali ją dokładnie w tych samych butach w czerwcu 2019 podczas spaceru po Nowym Jorku oraz w sierpniu, gdy wracała z treningu w Miami. Jak widać, nie rozstaje się z nimi nawet podczas kwarantanny. Mimo nakazu pozostania w domach, nie można zapomnieć o ruchu i ćwiczeniach fizycznych, które pomagają utrzymać zdrowie i poprawiają odporność. My bierzemy przykład z Jennifer Lopez - wyposażamy się w wygodne sneakersy i trenujemy w domu... lub w ogrodzie.  

Jennifer Lopez
Fot. East News

Jennifer Lopez
Fot. East News/mat.prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.