Paulina Sykut Jeżyna, stylizacja
Fot. Instagram / Paulina Sykut-Jeżyna / Reserved, Kazar, Mia Manu, House
GET THE LOOK

Ubierz się jak Paulina Sykut-Jeżyna! Idealna stylizacja na lato w mieście!

Ponadczasowe zestawienie kolorów!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2021 16:27
Paulina Sykut Jeżyna, stylizacja
Fot. Instagram / Paulina Sykut-Jeżyna / Reserved, Kazar, Mia Manu, House

Paulina Sykut-Jeżyna ma teraz bardzo aktywny czas zawodowy. Prezenterka już jesienią poprowadzi nową edycję Tańca z Gwiazdami. Obecnie zaś pracuje na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z tego względu jej grafik jest mocno napięty, jednak znajduje również czas na social media, które prowadzi bardzo aktywnie. Niedawno pojawiło się tam nowe zdjęcie ze stylizacją, która skradła serca internautów. Szczególną uwagę zwróciła zwłaszcza torebka!

Czytaj też: Paulina Sykut-Jeżyna zostanie nową uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Stylizacja Pauliny Sykut-Jeżyny idealna na lato w mieście

Upały wciąż doskwierają każdemu z nas, dlatego lekka stylizacja Pauliny Sykut-Jeżyny wydaje się być idealna na lato w mieście. Prezenterka miała na sobie białą, zwiewną koszulę na krótki rękaw, granatowe shorty oraz kremowe sandałki na szpilce. Uwagę przykuła przede wszystkim czarna torebka imitująca wachlarz. W sezonie wiosna-lato 2021 do łaska wracają połączenia klasycznych kolorów, czerni, bieli i granatu. Sykut-Jeżyna wykorzystała je idealnie, zwłaszcza w gorący dzień!

Zobacz też: Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 10. rocznicę ślubu. Aktorka uczci ją w wyjątkowy sposób

Ubierz się jak Paulina Sykut-Jeżyna

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy aktualną ofertę sklepów i wybraliśmy ubrania, które pomogą Wam odtworzyć stylizację Sykut-Jeżyny. Białą koszulę z krótkim rękawem znajdziecie w House, w cenie 59,99 zł. Granatowe shorty z wysokim stanem dostępne są w Reserved za 89,99 zł, zaś kremowe sandałki na szpilce w Kazar, w cenie 299 zł.

Znaleźliśmy również oryginalna torebkę wachlarz, którą do stylizacji wybrała Sykut-Jeżyna. To marka Mia Manu i kosztuje 697 zł. 

Bluzka House
Fot. House

House, 59,99 zł

Shorty Reserved
Fot. Reserved

Reserved, 89,99 zł

Szpilki Kazar
Fot. Kazar

Kazar, 299 zł

Torebka Mia Manu
Fot. Mia Manu

Mia Manu, 697 zł

Paulina Sykut Jeżyna, stylizacja
Fot. Instagram / Paulina Sykut-Jeżyna / Reserved, Kazar, Mia Manu, House

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.