paulina sykut 10 rocznica slubu
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 10. rocznicę ślubu. Aktorka uczci ją w wyjątkowy sposób

Mąż jest zachwycony!

Aleksandra Andrzejak 5 maja 2021 16:57
paulina sykut 10 rocznica slubu
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem poznali się gdy prezenterka była jeszcze w liceum. Niedługo  będą świętować 10. rocznicę ślubu. Na tę okazję Paulina przygotowała coś wyjątkowego...

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna: historia miłości

Pauliny Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna poznali się, gdy prezenterka miała zaledwie 16 lat. Chodziła wtedy do liceum. Poznał ich wspólny kolega: „Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26… Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment” – zdradziła kiedyś Paulina w rozmowie z Na Żywo.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna skończyła 40 lat! Jak świętowała urodziny?

paulina sykut z mezem juz 10 lat po slubie
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna, 2019

Dopiero po dwóch latach ich relacja przerodziła się w miłość. Jednak od tego czasu są nierozłączni. Co ciekawe, Piotr oświadczał się aż dwa razy. Wyznaje on zasadę, że jeśli od zaręczyn mija rok, a para nie weźmie ślubu, należy oświadczyć się raz jeszcze. W 2011 roku wzięli ślub, a cztery lata później doczekali się dziecka. Owocem ich małżeństwa jest 4-letnie córeczka, Róża. Paulina poświęca jej bardzo dużo czasu. Dziewczynka często towarzyszy mamie na planie. 

Łączy ich wyjątkowe uczucie. Kiedyś na łamach Gali Paulina zdobyła się na wzruszające wyznanie: „Piotr jest najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Jest wyjątkowy, dobry, jest moim wsparciem i nie wyobrażam sobie, żeby go nie było przy mnie. Każdego dnia dziękuję losowi, że mogłam go spotkać na swojej drodze. Jestem bardzo szczęśliwa”.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna jest nie do poznania! 

paulina sykut z mezem 10 rocznica slubu
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna, 2019

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna: rocznica ślubu

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna będą niedługo świętować 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji prezenterka przygotowała coś wyjątkowego. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa Paulina nie ma pewności jak spędzą z mężem ten wyjątkowy dzień, ale wybrała juz kreację. Piękną suknią w szmaragdowym kolorze pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

„Zazwyczaj lubię chodzić zakryta, On woli by było widać ciało . Ja wolę długie , On mini. Natomiast w kwestii koloru zgadzamy się zawsze  i tak już od 23 lat. Nie ma tutaj mojego męża, ale sukienka bardzo mu się spodobała , ponieważ łączy wszytko co lubi (i ja też) Mam nadzieję, że w 10-tą rocznicę ślubu , będziemy mogli normalnie wyjść , posiedzieć , zjeść .. jak kiedyś.. W każdym razie sukienkę już mam” - podpisała zdjęcie.

Wyjątkowa publikacja nie umknęła jej mężowi. „bella ragazza” - napisał Piotr. Co po włosku oznacza „piękna dziewczyna”.

Trzymamy kciuki, aby 10. rocznicę ślubu para spędziła w wyjątkowy sposób! 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna pokazałatwarz córki!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…