Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz córki!

Do kogo jest podobna?

Sabina Zięba 15 sierpnia 2020 17:30
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Zuza Krajewska/LAF

Paulina Sykut-Jeżyna już od dziewięciu lat jest szczęśliwą żoną Piotra. Wspólnie z nim wychowuje 4-letnią córeczkę, której fotografie często zamieszcza w mediach społecznościowych. Nigdy wcześniej jednak nie pokazała jej twarzy. Aż do teraz! Do kogo jest podobna?

Jak wygląda Róża Jeżyna?

W 2011 roku Paulina Sykut-Jeżyna wyszła za Piotra Jeżynę. Od lat uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Poznali się, gdy dziennikarka była jeszcze nastolatką i momentalnie przypadli sobie do gustu. W wywiadzie dla Na Żywo wyjawiła: „Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26... Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment”. Dopiero po dwóch latach znajomości ich relacja przerodziła się w miłość, która trwa do dnia dzisiejszego.

Choć Paulina jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, rzadko publikuje zdjęcia z najbliższymi. Gdy już decyduje się jednak pokazać prywatną fotografię z córką, nigdy nie widać jej twarzy. Tym razem dziennikarka pokazała nieco więcej niż dotychczas.

W sobotę 14 sierpnia Sykut-Jeżyna dodała na Instagramie ujęcie z rodzinnego spaceru. Widać na nim, jak w towarzystwie Róży spaceruje po parku w pasujących sukienkach marki Sorelle Castelli. Poza świetnie dobranymi stylizacjami, fani są zachwyceni urodą 4-latki.

Jenogłośnie stwierdzili, że dziewczynka jest podobna do taty. Piszą: „Różyczka czysty tata”, „Przepięknie widzieć, jak mama i córka wyglądają tak samo. To takie słodkie” czy „Ale córcia do taty podobna”.

Zgadzacie się z ich zdaniem?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.