Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe
CIEKAWY PROJEKT

Chcesz mieć dżinsy, jakich nie ma nikt inny? Odwiedź w wakacje ruchomy Levi’s Tailor Truck!

Marcin Brzeziński 13 lipca 2016 17:45
Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe

Kilka sezonów temu Levi’s otworzył w wybranych sklepach specjalne punkty, w których można personalizować swoje dżinsy. Tego lata by mieć spodnie lub kurtkę, jakiej nie ma nikt inny nie trzeba nawet odwiedzać zatłoczonych galerii handlowych. Z pomocą pośpieszy wędrujący po kraju… mobilny punkt personalizacji dżinsu, tak zwany Levi’s Tailor Truck. Znajdziecie w nim kolorowe patche, naszywki i szablony, profesjonalne maszyny oraz niezawodny zespół, który pomoże zmienić wasze levi’sy w prawdziwe dzieła sztuki. To ostanie określenie nie jest wcale przesadą, bo do współpracy przy tym projekcie marka zaprosiła znanego artystę młodego pokolenia, Oskara Podolskiego występującego pod pseudonimem OESU. Specjalnością Oskara jest typografia i grafika. Jego szablony i naszywki sprawią, że każde stare pięćset jedynki zyskują wartość kolekcjonerką.

 

Oskar Podolski występującego pod pseudonimem OESU
Fot. Materiały prasowe

Artysta Oskar Podolski występującego pod pseudonimem OESU.

 

Polecamy też: Polska marka ZUO CORP+ powraca! Zobaczcie ich nową, odważną kampanię "Żyj tak jak chcesz”!

 

Gdzie znaleźć Levi’s Tailor Truck?

Levi’s Tailor Truck do siódmego sierpnia podróżuje po muzycznych festiwalach w Polsce (w Płocku na  Audioriver Festival, 29.07 – 31.07 i Katowicach na OFF Festival, 05.08 – 07.08). Niezmiennie można go też spotkać w kilku miejscach w Warszawie – Lake Park Wilanów, Iskra na Polu Mokotowskim, Plażowej oraz Na Lato. Zabierzcie swoje dżinsy, kurtki oraz szorty! Pod czujnym okiem specjalistów Levis’a odmienicie swoje ubrania… nie do poznania!

 

Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe

Kolorowe patche, naszywki pomogą zmienić wasze levi’sy w prawdziwe dzieła sztuki.

 

Polecamy też: Zdradzamy sekrety najnowszego pokazu Łukasza Jemioła! Projektant nawiązał zaskakującą współpracę z…

 

Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe

Levi’s Tailor Truck to wyjątkowe miejsce, gdzie można personalizować swoje dżinsy.

 

Polecamy też: Joanna Horodyńska stworzyła kolekcję dla marki SI-MI! Wybraliśmy z niej 5 rzeczy, które pokochacie!

 

Zobaczcie film.

TAGI #Levis

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.