Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe
CIEKAWY PROJEKT

Chcesz mieć dżinsy, jakich nie ma nikt inny? Odwiedź w wakacje ruchomy Levi’s Tailor Truck!

Marcin Brzeziński 13 lipca 2016 17:45
Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe

Kilka sezonów temu Levi’s otworzył w wybranych sklepach specjalne punkty, w których można personalizować swoje dżinsy. Tego lata by mieć spodnie lub kurtkę, jakiej nie ma nikt inny nie trzeba nawet odwiedzać zatłoczonych galerii handlowych. Z pomocą pośpieszy wędrujący po kraju… mobilny punkt personalizacji dżinsu, tak zwany Levi’s Tailor Truck. Znajdziecie w nim kolorowe patche, naszywki i szablony, profesjonalne maszyny oraz niezawodny zespół, który pomoże zmienić wasze levi’sy w prawdziwe dzieła sztuki. To ostanie określenie nie jest wcale przesadą, bo do współpracy przy tym projekcie marka zaprosiła znanego artystę młodego pokolenia, Oskara Podolskiego występującego pod pseudonimem OESU. Specjalnością Oskara jest typografia i grafika. Jego szablony i naszywki sprawią, że każde stare pięćset jedynki zyskują wartość kolekcjonerką.

 

Oskar Podolski występującego pod pseudonimem OESU
Fot. Materiały prasowe

Artysta Oskar Podolski występującego pod pseudonimem OESU.

 

Polecamy też: Polska marka ZUO CORP+ powraca! Zobaczcie ich nową, odważną kampanię "Żyj tak jak chcesz”!

 

Gdzie znaleźć Levi’s Tailor Truck?

Levi’s Tailor Truck do siódmego sierpnia podróżuje po muzycznych festiwalach w Polsce (w Płocku na  Audioriver Festival, 29.07 – 31.07 i Katowicach na OFF Festival, 05.08 – 07.08). Niezmiennie można go też spotkać w kilku miejscach w Warszawie – Lake Park Wilanów, Iskra na Polu Mokotowskim, Plażowej oraz Na Lato. Zabierzcie swoje dżinsy, kurtki oraz szorty! Pod czujnym okiem specjalistów Levis’a odmienicie swoje ubrania… nie do poznania!

 

Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe

Kolorowe patche, naszywki pomogą zmienić wasze levi’sy w prawdziwe dzieła sztuki.

 

Polecamy też: Zdradzamy sekrety najnowszego pokazu Łukasza Jemioła! Projektant nawiązał zaskakującą współpracę z…

 

Levi’s Tailor Truck
Fot. Materiały prasowe

Levi’s Tailor Truck to wyjątkowe miejsce, gdzie można personalizować swoje dżinsy.

 

Polecamy też: Joanna Horodyńska stworzyła kolekcję dla marki SI-MI! Wybraliśmy z niej 5 rzeczy, które pokochacie!

 

Zobaczcie film.

TAGI #Levis

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…