Prezenty na Święta dla niej. Poczuj magię z nową kolekcją TOUS Magic Nature
Fot. TOUS
VIVA! Tylko u nas

Prezenty na Święta dla niej. Poczuj magię z nową kolekcją TOUS Magic Nature

Nie lubimy nudy! Zwłaszcza jeśli chodzi o świąteczne prezenty, dlatego w tym roku postanowiliśmy sprawdzić, jakie propozycje przygotowała marka TOUS. Nie mogliśmy przejść obojętnie zwłaszcza obok kolekcji Magic Nature.

Anna Kusiak 7 grudnia 2021 15:21
Prezenty na Święta dla niej. Poczuj magię z nową kolekcją TOUS Magic Nature
Fot. TOUS

Nowa kolekcja biżuterii TOUS Magic Nature została zainspirowana magią drzemiącą w naturze i to właśnie do miłośników natury jest skierowana przede wszystkim. Czyli... właśnie do nas! Projektanci marki TOUS zwrócili się ku energii przyrody, czerpiąc inspiracje z kolorów i materiałów pomagających nam osiągnąć harmonię i równowagę. Magia, która jest motywem przewodnim kolekcji, wyrażona została w kamieniach szlachetnych. Ametyst, pomarańczowy szafir, rubin czy kamień księżycowy? Wszystkie te kamienie znajdziecie w kolekcji TOUS Magic Nature, która może okazać się wspaniałą inspiracją do prezentów na Święta dla wyjątkowej kobiety.

Prezenty dla niej: biżuteria w klimacie vintage

Jeśli kobieta, której chcesz podarować biżuterię, kocha styl vintage, koniecznie spójrz na propozycje poniżej TOUS przygotował także piękny pierścionek z żółtego srebra Vermeil i ciemnego srebra z emalią - to zupełnie nowa odsłona charakterystycznego misia marki TOUS - w nieco mroczniejszej, nocnej odsłonie. Jeśli chcesz postawić na bardziej intensywny kolor, spójrz też na inne propozycje poniżej!

Prezenty na Święta dla niej. Poczuj magię z nową kolekcją TOUS Magic Nature
Fot. TOUS

Zestaw biżuterii dla niej

Jeśli chcesz popracować nad swoim centrum energetycznym, koniecznie spójrz na naszyjnik z kamieniami szlachetnymi nawiązującymi do poszczególnych czakr. W każdym kamieniu znajdziemy się potężną, naturalną energię, która może oddziaływać na konkretną osobę. Możesz wybrać sam naszyjnik, kolczyki czy zawieszką, lub zestawić je wszystkie razem! Taki zestaw to ideał na Święta, który z pewnością znajdzie się u nas w tym roku pod choinką.

Prezenty na Święta dla niej. Poczuj magię z nową kolekcją TOUS Magic Nature
Fot. TOUS

Subtelne naszyjniki dla minimalistek

Jako wielcy fani minimalizmu w naszym zestawieniu najpiękniejszych prezentów znalazły się również proste (ale kolorowe!) naszyjniki dla niej. Naszyjnik Tous Magic Nature wykonany został z pomarańczowego sznurka i żółtego srebra Vermeil z karneolem. Wspaniałą opcją jest również taki naszyjnik w wersji fioletowej. 

Tous, prezenty dla niej
Fot. Mat. pras. Tous

Biżuterię Magic Nature tworzą kontrasty - zimne łączy się z gorącym, motyw dnia przeplata się z motywem nocy. Ta nowa kolekcja TOUS jest pełna znaczeń i symboliki! My jesteśmy nią oczarowani, a wy?

TAGI #Tous

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.