Jesteśmy zauroczone!

Redakcja VIVA! 28 marca 2021 11:04

W poszukiwaniu idealnych butów na wiosnę 2021, znalazłyśmy polską marę, której buty są naprawdę świetnie. Nie tylko ujęły nas pomysłowymi, a jednocześnie użytkowymi fasonami, ale przede wszystkim bardzo dobrą jakością wykonania. Marco Shoes to brand, który proponuje buty na każdą okazję, to eleganckie połączenie klasyki z nowoczesnością. Od wygodnych wiosennych sneakersów, po modne botki i sandały na lato. Po co kupować w sieciówkach, jeśli na polskim rynku są takie świetne marki? Co wiemy o Marco Shoes i jaką kolekcję butów proponuje na wiosnę-lato 2021. Zobaczcie sami!

Marco Shoes co wiemy o tej marce?

Marco tworzy obuwie dla kobiet od ponad 30 lat, jesteśmy, firmą z długoletnią tradycją, całość produkcji odbywa się w naszym zakładzie w Radomiu. Tworzymy buty z najwyższej jakości skór naturalnych, uważamy, że wysoka jakość nie jest zarezerwowana tylko dla wysokich cen. W projektach dużą uwagę przywiązujemy do detali i wykończenia. Nasi długoletni pracownicy pamiętają czasy, kiedy obuwie było ponad sezonowym elementem garderoby, który towarzyszył nam przez lata, nie był wymieniany z każdą zmianą mody, a też trendy nie zmieniały się jak w kalejdoskopie. Uważamy, że obuwie to część garderoby, która ze względu na swoją funkcję powinna być najwyższej jakości, nasze klientki to zauważają, poznając nasze produkty już nie wracają do „sieciówek”.

W naszych kolekcjach pojawiają się odważne modele z nowoczesnym designem, ale przede wszystkim w swojej ofercie nie zapominamy o ponadczasowej klasyce, jest ona główną bazą naszych wszystkich kolekcji. Ponadczasowe kowbojki ze szlachetnego zamszu, eleganckie szpilki czy retro sneakersy takie modele są zawsze w modzie.

W swoich social mediach pokazujemy kulisy naszej pracy, a także pozwalamy naszym klientkom w pewien sposób uczestniczyć w tworzeniu naszego obuwia, często pokazujemy im wzory obuwia, próbki skór i to one ostatecznie decydują czy niektóre projekty trafią do produkcji i w jakiej formie.

Zapraszamy na Instagram marki Marco Shoes

Dla nas jako firmy rodzinnej, ważne jest kultywowanie rzemiosła. Obserwujemy jak na przestrzeni jednego pokolenia te tradycje obuwnicze zanikają, pomimo tego, że Radom kiedyś był zagłębiem obuwniczym, teraz firm produkujących obuwie można doliczyć się zaledwie kilka. Większość zamknęła działalność lub przeniosła swoją produkcję do tańszych krajów. Ma to poważne konsekwencje ponieważ, nie kształci się kolejnych fachowców, projektantów, konstruktorów, szwaczek, krojczych itd. Po jakimś czasie ta gałąź przemysłu w Polsce zaniknie i będzie niemożliwa do odrodzenia z powodu braku fachowców, którzy mogliby dzielić się swoją wiedzą i kształcić kolejne pokolenia obuwników.

Koniecznie sprawdźcie wszystkie modele butów Marco Shoes

3/9
Marco Shoes 2021
Copyright @mat.prasowe
3/9

Botki z naturalnej skóry z wycięciem litery V w różnych odcieniach, cena 399 zł

4/9
Marco Shoes 2021
Copyright @mat.prasowe
4/9
8/9
Marco Shoes
Copyright @mat.prasowe
8/9

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?