Marcin Brzeziński 30 listopada 2016 18:45
1/9
Joanna Krupa
Copyright @ons.pl
1/9

Za nami finał Top Model 6! Zwycięzcą tej edycji został Patryk Grudowicz. Ale tego wieczoru emocje towarzyszyły też innej rywalizacji, bo prowadzący i goście jak zwykle starali się pokazać z najlepszej strony. Czy w tej konkurencji także wygrał mężczyzna? A może lepsza okazała się któraś z pań? Zapraszam do galerii, w której oceniam kreacje prowadzących i gości finałowego odcinka Top Model!

 

1. Joanna Krupa
Czy to królowa balu? Nie, to Joanna Krupa w ekstremalnie seksownej kreacji zaprojektowanej specjalnie na ten wieczór przez duet Bohoboco. Czy to ładnie tak kraść innym show?

 

Polecamy też: Patryk Grudowicz wygrał Top Model 6. Na czym polega jego fenomen?

2/9
Michał Piróg
Copyright @ons.pl
2/9

2. Michał Piróg
Błyszczący smoking Michała Piróga był jednym… z najjaśniejszych punktów finałowego odcinka tej edycji Top Model. Poprosimy o oklaski!

3/9
Osi Uogonoh
Copyright @ons.pl
3/9

3. Osi Ugonoh
Zwyciężczyni Top Model 4 wyglądała tego wieczoru jak… grzeczna uczennica. Ale do zestawu biała bluzka i czarna spódniczka dodała seksowne, wysokie kozaki. Świetnie!

4/9
Marcin Tyszka
Copyright @ons.pl
4/9

4. Marcin Tyszka
Odważnie! Fotograf wybrał na ten wieczór… kombinezon. Ale nie jestem fanem tego roślinnego wzoru. W każdym bądź razie nie w męskim wydaniu…

5/9
Katarzyna Sokołowska
Copyright @ons.pl
5/9

5. Katarzyna Sokołowska
Jurorka Top Model na finałowy wieczór wybrała zieloną kreację z wyrafinowanym marszczeniem. Wyglądała naprawdę efektownie!

6/9
Macademian Girl
Copyright @ons.pl
6/9

6. Macademian Girl
Udana stylizacja znanej blogerki. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do… jej pozy. Macademian Girl do zdjęć ustawia się zawsze w ten sam sposób. A może czas coś zmienić?

7/9
Dawid Woliński
Copyright @ons.pl
7/9

7. Dawid Woliński
Uwagę zwraca piękna aksamitna marynarka i efektowne buty w panterkę. Projektant trzyma klasę!

8/9
Anna Jagodzińska
Copyright @ons.pl
8/9

8. Anna Jagodzińska
Suknia podkreślała wszystkie atuty modelki, ale takich kreacji widziałem już setki. Nuda!

9/9
Anna Piszczałka
Copyright @ons.pl
9/9

9. Anna Piszczałka
Uczestniczka Top Model z 2010 roku również wybrała błyszczący kombinezon. I w jej wypadku nie mam żadnych zastrzeżeń!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.