Marcin Brzeziński 11 grudnia 2016 11:45
1/12
Katarzyna Smutniak
Copyright @ons.pl
1/12

We wrocławskim Narodowym Forum Muzyki wręczono wczoraj wieczorem Europejskie Nagrody Filmowe, nazywane „europejskimi Oscarami”. Za najlepszy europejski film 2016 roku uznano obraz „Toni Erdmann" w reżyserii Mareny Ade. Prawdziwej owacji doczekał się zaś Pierce Brosnan, zdobywca Prix Screen International - Nagrody Za Osiągnięcia w Światowej Kinematografii.  We Wrocławiu gorąco powitano też francuskiego scenarzystę Jeana-Claude'a Carrière, laureata Europejskiej Nagrody Filmowej za Całokształt Twórczości. Na gali nie zabrakło wyróżnień dla Polaków. Nagrodę Publiczności przyznano „Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej, a statuetkę dla najlepszego dźwiękowca odebrał Radosław Ochnio („11 minut”). Ja postanowiłem za to przyjrzeć się kreacjom obecnych na imprezie pań. Jesteście ciekawi, jak wypadły na „europejskich Oscarach”? Zapraszam do galerii!

1. Katarzyna Smutniak
Piękna aktorka wybrała na ten wieczór kreację Valentino. Niestety cała jej uroda za sprawą tej cielistej sukni jakby… wyparowała.

 

Polecam też: Pierce Brosnan odbierze we Wrocławiu nagrodę specjalną za osiągnięcia artystyczne. Jak wyglądała jego droga na szczyt?

2/12
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @ons.pl
2/12

2. Agnieszka Woźniak-Starak
Dziennikarka postawiła na zabudowaną kreację w drobne cętki przewiązaną w talii srebrzystym pasem. To najlepsza stylizacja, w jakiej widzieliśmy ją w ostatnim czasie. Brawo!

3/12
Weronika Rosati
Copyright @ons.pl
3/12

3. Weronika Rosati
Aktorka postanowiła przebrać się tego wieczoru za bajkową księżniczkę. To nawet jestem w stanie zrozumieć, ale dlaczego do swojej stylizacji dobrała casualową torebkę Chanel? Takich akcesoriów nie nosi się na czerwonym dywanie!

4/12
Monika Olejnik
Copyright @ons.pl
4/12

4. Monika Olejnik
Dziennikarka w efektownej sukni Mariusza Przybylskiego. Ale znowu muszę powtórzyć - takich torebek nie zabiera się ze sobą na czerwony dywan!

5/12
Magda Mołek
Copyright @ons.pl
5/12

5. Magda Mołek
Kompletnie nieporozumienie. Sukienka dziennikarki zupełnie nie pasuje do tak prestiżowej imprezy! Może nadawała by się na jakieś letnie garden party?

6/12
 Joanna Kulig
Copyright @ons.pl
6/12

6. Joanna Kulig
Nic dodać, nic ująć. Aktorka świetnie reprezentowała naszą kinematografię;)
 

7/12
Ludivine Sagnier
Copyright @ons.pl
7/12

7. Ludivine Sagnier
Francuska aktorka, którą ostatnio możemy oglądać w serialu „Młody papież” wyglądała tego wieczoru znakomicie w sukni w kolorze brudnego różu. Charakteru tej kreacji dodawał zwłaszcza czarny pasek.

8/12
Agnieszka Grochowska
Copyright @ons.pl
8/12

8. Agnieszka Grochowska
Może nieco smutnie… ale utalentowana aktorka dawno nie wyglądała tak dobrze!

9/12
Maja Ostaszewska
Copyright @ons.pl
9/12

9. Maja Ostaszewska
Aktorka ma wspaniałą figurę. Musicie mi jednak wierzyć na słowo, bo ta czerwona kreacja z powodzeniem ten fakt ukrywała.

10/12
Adriana Ugarte
Copyright @ons.pl
10/12

10. Adriana Ugarte
Gwiazda filmy „Julieta” Pedro Almodovara wybrała na ten wieczór energetyzującą żółtą kreację. Poprosimy o oklaski zarówno dla filmu, jak i aktorki!

11/12
Małgorzata Szumowska
Copyright @ons.pl
11/12

11. Małgorzata Szumowska
Bliżej nie wiadomo, jak ona to robi… Ale zawsze wygląda zabójczo! Czyżby chodziło o ten osławiony francuski szyk?

12/12
Cécile de France
Copyright @ons.pl
12/12

12. Cécile de France
Belgijską aktorkę oglądamy ostatnio w serialu „Młody papież”. Na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych zaprezentowała jedną… z najkrótszych kreacji. Ale nie przesadziła i wypadła świetnie!
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.