My już to wiemy! Oto 8 gorących trendów!

Marcin Brzeziński 15 sierpnia 2018 17:30

Jakie buty będą modne jesienią i zimą 2018? Czym nas zaskoczą projektanci największych domów mody, a w chwilę potem najbardziej znane światowe sieciówki? Przejrzeliśmy dla was dziesiątki pokazów mody na jesień i zimę 2018 roku i stworzyliśmy listę 8 gorących trendów, które będą królowały w tych sezonach. Zobaczcie! W tych butach nawet zima wyda wam się przyjemniejsza! 

1/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Dolce&Gabbana, Prabal Gurung, Balmain
1/8

1. Buty z zaskakującymi obcasami
Można powiedzieć, im dziwniej, tym… lepiej. A największą inwencją w wymyślaniu zadziwiających obcasów wykazali się chyba Dolce&Gabbana, Prabal Gurung i Balmain.
 

2/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Prabal Gurung, Givenchy
2/8

2. Botki z szeroką cholewką
Czy w takich butach dobrze się chodzi? Nie możemy tego zagwarantować, ale botki z szeroką cholewką pokazali m.in. Prabal Gurung i Givenchy.

3/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Dior, Dolce&Gabbana, Alexander McQueen
3/8

3. Czerwono-czarne
Połączenie tych kolorów stało się inspiracją dla domów mody Alexander McQueen, Dior i Dolce&Gabbana. Naszym zdaniem, strzał w dziesiątkę!

4/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Giambattista Valli, Off-White, Y Project
4/8

4. Luksusowe kozaki
Lśniące, lakierowane i wykonane z najwyższej jakości skóry. Takie modele pokazali m.in. Giambattista Valli, Y Project i Off-White.

5/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Saint Laurent, Dolce&Gabbana
5/8

5. Ozdobne
Cekiny, dżety, sztuczne kamienie, pompony, pióra i kokardy. Takie propozycje nie tylko na Sylwestra mają Dolce&Gabbana i Saint Laurent. Niech żyje bal!

6/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Lanvin, Mary Katrantzou, Versace
6/8

6. Ze sprzączkami
Buty na obcasach z obowiązkowymi sprzączkami pojawiły się w kolekcjach Lanvin, Mary Katrantzou i Versace. Naszym zdaniem, są bardzo seksowne.
 

7/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Saint Laurent, Marni
7/8

7. Platformy
Z wysokości zawrotnie wysokich platform spoglądały na nas modelki na pokazach Saint Laurent i Marni. Do odważnych świat należy!
 

8/8
Najmodniejsze buty na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Versace, No. 21, Maison Margiela
8/8

8. Bardzo brzydkie buty sportowe
Kolejny poziom niezgrabności i brzydoty osiągnęły buty sportowe z kolekcji Versace, No. 21 i Maison Margiela. Jesteśmy jednak pewni, że znajdą swoich amatorów. A wam, jak się podobają najmodniejsze modele butów jesieni i zimy 2018?
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…