Oto trendy sylwestrowe, które nigdy nie wychodzą z mody!

Marcin Brzeziński 30 grudnia 2018 14:30

Nie wiesz, jak się ubrać na Sylwestra? Mamy rozwiązanie! Przedstawiamy 5 sprawdzonych trendów sylwestrowych, które nigdy nie wychodzą z mody. Tendencje się zmieniają w zawrotnym tempie, mody przychodzą i odchodzą, a one… niezmiennie zapewniają sukces w tę wyjątkową noc w roku. Chcesz poznać te niezawodne trendy? Zapraszamy do naszej galerii! 

1/5
Trendy sylwestrowe 2018
Copyright @ons.pl, Owen Kolasinski/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS, Johns PKI / SplashNews.com/East News
1/5

1. Mała czarna
„Zawsze ubieraj się jakbyś miała spotkać swojego największego wroga”, powtarzała Coco Chanel. I wylansowała „małą czarną” czyli strój, który sprawdza się zarówno wśród wrogów, jak i przyjaciół. W Sylwestra też cię nie zawiedzie.

2/5
Trendy sylwestrowe 2018
Copyright @ons.pl, Rex Features/East News, Jackie Brown / SplashNews.com/East News
2/5

2. Czerwień
Kolor miłości, namiętności, pożądania. Ognista czerwień przyciąga spojrzenia i stawia w centrum zainteresowania. Wymaga jednak więcej pewności siebie niż czerń, bo w czerwonej kreacji trudno nie rzucać się w oczy…
 

3/5
Trendy sylwestrowe 2018
Copyright @Thelonius / SplashNews.com/EAST NEWS, ons.pl, PA Wire/PA Images/EAST NEWS
3/5

3. Błysk
Następny karnawałowy klasyk. Dodaje tajemniczości i glamouru. Błysk można stosować zarówno w wersji total look lub zdecydować się na jeden połyskliwy element. Efekt zawsze gwarantowany! I ty zabłyśnij więc w sylwestrową noc!
 

4/5
Trendy sylwestrowe 2018
Copyright @Ron Smits/London Ent / SplashNews.com/EAST NEWS, ons.pl, John Sciulli/Getty AFP/East News
4/5

4. Frędzle
To niezawodny sposób, by wprowadzić do swej stylizacji odrobinę klimatu retro. Konserwatystkom z pewnością spodobają się srebrne frędzle, zaś eksperymentatorki zachwycą szczególnie modne w tym sezonie frędzle w mocnych, neonowych barwach.
 

5/5
Trendy sylwestrowe 2018
Copyright @ons.pl, DDNY/Broadimage/EAST NEWS, R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News
5/5

5. Pióra
Pierzaste kreacje świetnie wypadają na czerwonych dywanach, ale chyba trudno przetańczyć w nich całą noc. Proponujemy więc ograniczyć się do małych, pierzastych akcentów. Kolorowe piórko we włosach? Albo torebka z piórkami? Czemu nie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.