Rozenek, Ora, Jenner... Weź z nich przykład!

Sabina Zięba 11 kwietnia 2019 21:30

Neonowe, intensywne kolory nie są w modzie niczym odkrywczym. Uparcie pojawiają się co kilka sezonów już od lat 90. Teraz do łask wróciły wraz z ubraniami tie-dye, spodenkami rowerowymi oraz mocno podkreślonymi ramionami. Momentalnie zdominowały modne wcześniej pastele. Pojawiły się m. in. w kolekcjach Moschino, Armani czy Off-White.

Noszenie fluorescencyjnych barw jednak wcale nie jest łatwe. Rzucają się w oczy, więc każde stylizacyjne faux pas zostanie zauważone. Najbezpieczniejsze jest dobieranie neonowych dodatków do stonowanych outfitów - oranżowe torebki, limonkowe paski czy buty w odcieniu fuksji będą dobrym wyborem.

Ciężej natomiast dopasować te odcienie do innych kolorów. Kilka dni temu na taki pomysł zdecydowała się Rita Ora, ubierając żółto-błękitny płaszcz do różowego golfu oraz czerwonych kozaków. Tylko nieliczni wyjdą z takich połączeń obronną ręką.

W ostatnim czasie zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy udowadniają, że najbardziej trendy są  jednak fluorescencyjne total looki. Pasują zarówno na co dzień, jak i wieczorne wydarzenia. Sprawdźcie, jak noszą je w naszej galerii!  

1/9
Copyright @SplashNews.com/East News
1/9

Gigi Hadid

2/9
Copyright @TRICOLORS/East News
2/9

Natasza Urbańska

3/9
Copyright @Media-Mode / SplashNews.com/East News
3/9

Kendall Jenner

4/9
Copyright @SplashNews.com/East News
4/9

Emily Ratajkowski

5/9
Copyright @VIPHOTO/East News
5/9

Małgorzata Rozenek

6/9
Copyright @ABACA/Abaca/East News
6/9

Hailey Bieber

7/9
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
7/9

Paulina Drażba

8/9
Copyright @Rex Features/East News
8/9

Rita Ora

9/9
Copyright @Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
9/9

Katy Perry

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?