Kolorowe stylizacje
Fot. Getty Images
TRENDY WIOSNA-LATO 2021

Trendy 2021. Oto 5 sposobów na kolorowe stylizacje na wiosnę-lato 2021!

Postaw na kolor!

Paulina Filipowicz 7 kwietnia 2021 14:31
Kolorowe stylizacje
Fot. Getty Images

W ciągu ostatniego roku wielu z nas zrozumiało, jak bardzo ubrania mogą wpłynąć na nastrój i sprawić, że poczujesz się gotowa na nadchodzący dzień. W sezonie wiosna-lato 2021 po trudnych miesiącach lockdownu, pragniemy wrócić do ubrań, które uszczęśliwiają i wnoszą radość do codzienności. Dlatego wcale nas nie dziwi, że w najnowszych trendach jest eksperymentowanie z kolorem.  Jeśli żywe, pełne barw stylizacje Cię onieśmielają, oto kilka pomysłów na to, jak nosić odważniejsze odcienie w nadchodzącym sezonie!

Trendy wiosna 2021. Jakie kolory będą modne wiosną 2021?

Trendy 2021: Pastelowe ubrania

Wraz z nadejściem wiosny pastelowe ubrania podbijają szafy fashionistek na całym świecie! Jasne, łagodne barwy, które nie odznaczają się jaskrawością są absolutnym hitem sezonu wiosna-lato 2021.  Ubrania w pastelowych odcieniach będą idealnym rozwiązaniem w codziennych stylizacjach. Ich dużą zaletą jest możliwość swobodnego łączenia wielu barw ze sobą, bez efektu przerysowania.

Trendy 2021: Żółte ubrania

Kolor żółty został uznany przez Instytut Pantone za przewodnią barwę 2021 roku! Jak stwierdzają eksperci od trendów, odcień ten przywraca nadzieje na lepsze czasy, przywołuje na myśl ciepłe słońce, orzeźwiający kęs cierpkiej cytryny i radosne drinki na plaży... Patrząc na stylizacje fashionistek i influencerek jesteśmy zgodni, co do opinii, iż żółty look rozjaśni każdy dzień!

Trendy 2021: Zielony neon

Neonowa zieleń to kolor, który skradł serca fashionistek w sezonie wiosna-lato 2021. Wcale nas to nie dziwi, w końcu ten żywy i pogodny odcień przywołuje na myśl egzotyczne lasy czy soczystą limonkę. Jest to jednak bardzo wyrazisty kolor i trudny do noszenia. Dlatego najlepiej przyjrzeć się, jak stylizują go modne dziewczyny, które już pokochały neon green!

Trendy 2021: Różowe stylizacje

W sezonie wiosna-lato 2021 czeka nas wielki powrót różu! Jak go nosić? Istnieją dziesiątki odcieni tego koloru. Nie zawsze trzeba wybierać jego najintensywniejszą wersję. Równie pięknie wyglądają jego odcienie pastelowe czy przybrudzone. Często słyszy się też, że choć róż jest bardzo efektowny, daleko mu jednak do elegancji. Nic bardziej mylnego! Zestawienie różu z szarością, czernią czy srebrem może być naprawdę bardzo wyrafinowane.

Trendy 2021: Kolorowy miks

Hitem w nadchodzących miesiącach jest również miksowanie i łączenie różnych kolorów w wielobarwne look. To trend dla odważnych, jednak warto go wypróbować i przekonać się, ile wnosi radości i satysfakcji! Oczywiście najlepsze inspiracje znajdziesz na instagramowych profilach influencerek, przede wszystkich tych z Kopenhagi!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?