Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej kosztowała 52 tysiące złotych!

Ile tenisistka zapłaciła za samo wesele?

Aleksandra Frankowska 7 września 2021 14:27
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska pojawiła się niedawno jako gość Izabeli Janachowskiej, opowiadając o swoim zjawiskowym ślubie. Zdradziła, że suknia ślubna, o której zawsze marzyła, kosztowała aż 52 tysiące złotych! Nie była ona jednak jedyna.. Radwańska miała jeszcze dwie inne kreacje! Ile kosztował więc sam ślub?

Czytaj też: Agnieszka Radwańska pokazała wnętrza swojego domu! 

Agnieszka Radwańska miała suknię ślubną za 52 tys. złotych

W lipcu 2017 roku Radwańska została żoną Dawida Celta. Para wychowuje już pierwszego synka Kubusia, a Radwańska z radością wraca do wspomnień z najpiękniejszego dnia ich życia. W trakcie spotkania z Janachowską, Radwańska opowiedziała o swojej sukni ślubnej, która była spełnieniem jej marzeń. Zaprojektowała ją Agnieszka Maciejak, a suknia kosztowała aż 52 tys. złotych. Radwańska na uroczystości przebrała się jeszcze dwa razy.

Zobacz też: Agnieszka Radwańska: „Marzę o tym, aby Kubuś miał szybko rodzeństwo”

Wiedziałam, że nie chcę skromnej sukienki. Musiało się świecić, musiała być księżniczka, także na swojej sukience miałam 6,5 tysiąca kamieni, 100 metrów tiulu było, także to była naprawdę oryginalna sukienka. Była ciężka. Oczywiście była przepiękna, czułam się wyjątkowo w tej sukience, ale ślub brałam w lipcu i wiadomo, jaka wtedy jest pogoda. Gorąco było okrutnie i jak ściągałam tę sukienkę, to aż miałam łzy w oczach ze szczęścia, że już mogłam się jej pozbyć, bo było mi aż tak gorąco.

Ile kosztowało wesele Radwańskiej i Celta?

Tenisistka w rozmowie z Janachowską opowiedziała, ze zależało jej na prywatności, więc za nią również płaciła. Dodatkowo za samą ochronę obiektu zapłaciła 10 tys. złotych, a sala, którą wynajęła to koszt 60 tys. złotych.

Co sądzicie o tak wystawnym weselu? 

 Ślub Agnieszka Radwańska
Fot. MAREK LASYK/REPORTER/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.