Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Radwańska: „Marzę o tym, aby Kubuś miał szybko rodzeństwo

Gwiazda opowiedziała o macierzyństwie i wychowaniu synka

Olga Figaszewska 24 stycznia 2021 16:15
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska w ubiegłym roku powitała na świecie synka. Narodziny dziecka zmieniły jej życie. Była tenisistka w rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o macierzyństwie, wychowaniu synka i planach powiększenia rodziny.

Agnieszka Radwańska o roli mamy i drugim dziecku

Dotychczas jej życie wypełniały treningi, turnieje, zgrupowania… W 2018 roku Agnieszka Radwańska zakończyła swoją karierę. Czy tęskni za kortem? W rozmowie z Dzień Dobry TVN była tenisistka opowiedziała, jak zmieniło ją macierzyństwo. W 2020 roku gwiazda i jej mąż, Dawid Celt powitali na świecie synka, Jakuba. Agnieszka Radwańska cieszy się wspólnymi chwilami z bliskimi, żyje bez pośpiechu i to jej odpowiada.

„Chciałam, żeby wszystko się zmieniło i absolutnie nie tęsknię za swoim starym życiem. Pierwszy raz jestem w domu kilka miesięcy i dobrze mi z tym. Dobrze mi na własnej kanapie, w swoje kuchni. W roku spędzałam w Polsce zazwyczaj dwa, trzy miesiące po 12 dni. Przy małym dziecku wszystko się zmienia. Teraz jest życie rodzinne”, wyznała.

Kubuś jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Jest niezwykle pogodnym dzieckiem. Spotsmenka nie ukrywa, że chciałaby uczyć swojego syna tenisa, zaszczepić w nim pasję do sportu. Czy chłopiec pójdzie w ślady rodziców? Na pewno Agnieszka Radwańska i jej mąż nie bedą na siłę robić z niego zawodowca.

„Mnie wychował tenis i ja byłam wychowana na korcie. Udało mi się iść dalej i grać zawodowo, a jak będzie z Kubusiem, zobaczymy. Na pewno będę go uczyła grać w tenisa, ma już swoją małą rakietkę”, powiedziała.

Agnieszka Radwańska świetnie odnajduje się w nowej roli.

„Myślałam, że faktycznie będę zmęczona. Przed porodem słyszałam, że wszystko się zmieni, że na nic nie będę miała czasu, że nie będę wychodzić i nie będę się z nikim spotykać. Faktycznie tak może było przez pierwsze trzy tygodnie. Kuba jednak szybko zaczął spać po nocach, teraz czuję, jakbym miała kilkuletnie dziecko”, mówiła.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że marzy o drugim dziecku.

„Wiem, jak to fajnie jest mieć kogoś w domu z kim się można pobawić, robić praktycznie wszystko razem. Marzę o tym, aby Kubuś miał szybko rodzeństwo”, powiedziała.

Agnieszka Radwańska z mężem, Dawidem Celtem w sesji VIVY z 2016 roku:

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.