Sabina Zięba 26 maja 2017 19:00
1/8
Copyright @ONS
1/8

W tym roku w Cannes Polskę reprezentowała zaskakująco duża liczba artystów. Tłumnie przybyli m. in. na specjalny pokaz cyfrowo zrekonstruowanego filmu reżyserii Andrzeja Wajdy „Człowiek z Żelaza”. Wśród naszych przedstawicieli po raz pierwszy znalazła się także Doda, która dotychczas z filmem miała niewiele wspólnego.

Polecamy też: Wybierz z VIVĄ! najlepiej ubraną Polkę podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes!

Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska, nazwana w Gazecie Krakowskiej "seksbombą, która w historii rodzimej pop-kultury dokonała największej rewolucji obyczajowej", w filmie zadebiutowała w 2008, grając piosenkarkę w produkcji Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni". W tym roku ma wystąpić również w kolejnej części kultowego już Pitbulla. Jednak gwiazda na festiwalu filmowym w Cannes nie pojawiła się w roli wokalistki czy aktorki, ale jako... producentka! Jakiś czas temu postanowiła ona otworzyć własną firmę, by odkrywać nowe talenty. W maju pochwaliła się swoim fanom na Facebooku: "W tym roku jadę pierwszy raz w życiu na festiwal do Cannes. W nowej dla mnie roli - jako producentka filmowa. Mam nadzieję, że przywiozę do Polski coś Extra ;)". Doda na miejscu zdobywa nowe kontakty w branży. Sama mówi: "Przyjechałam tu w biznesach filmowych, mam mnóstwo spotkań biznesowych, widzę się z różnymi aktorami. Przy okazji udało mi się wpaść na czerwony dywan". Dotychczas pojawiła się na nim trzy razy, prezentując kreacje od różnych projektantów, stworzonych dla niej na specjalnie zamówienie. W naszej galerii możesz obejrzeć każdy z projektów. W którym z nich wyglądała najlepiej?

Polecamy też: Niezwykła metamorfoza Dody. Tak wokalistka zmieniła się przez 18 lat kariery scenicznej

2/8
Copyright @ONS
2/8

Debiutując na czerwonym dywanie w Cannes, Doda postawiła na kreację Ralph&Russo, w której odsłoniła nogi i biust.

Polecamy też: Doda przeznaczyła samochód na aukcję charytatywną i padła ofiarą oszusta! Jak do tego doszło?

3/8
Copyright @ONS
3/8
4/8
Copyright @ONS
4/8

Kolejnego dnia gwiazda zaprezentowała się w mini od Nicolasa Jebrana.

Polecamy też: Doda zostanie jurorką w „The Voice of Poland”? „Rozmowy trwają, to dobra i kompletna artystka”

6/8
Copyright @ONS
6/8

W czwartek, 25 maja, artystka na czerwonym dywanie zaprezentowała się w sukience projektu Patrycji Kujawy.

Polecamy też: „Chcę mieć o czym opowiadać na starość”. Zadaliśmy Dodzie 7 pytań o jej karierę aktorską

7/8
Copyright @ONS
7/8
8/8
Copyright @ONS
8/8

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…