Kto wyglądał najlepiej?

Redakcja Viva! 21 września 2020 21:02

Dziś odbyła się uroczysta premiera filmu „Jak najdalej stąd”. Obraz w reżyserii Piotra Domalewskiego już niedługo wchodzi do kin. Na ekranie zobaczymy młodziutką aktorkę Zofię Stafiej, a także gwiazdy takie jak Kinga Preis i Arkadiusz Jakubik. „Jak najdalej stąd” to opowieść o siedemnastoletniej Oli, dziewczynie która pochodzi z małego miasta i na własną rękę rusza do Irlandii. Podczas tej podróży w nieznane będzie chciała odnowić relację z dawno nie widzianym ojcem. W Irlandii pozna inny świat i ludzi, którzy jej życie.

Jak wyglądały gwiazdy na premierze filmu? Większość postawiła na eleganckie, ale proste stylizacje. Kto pojawił się na premierze? Kto na czerwonym dywanie zaprezentował się najlepiej? Zobaczcie zdjęcia w galerii.

1/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-8
Copyright @East News
1/5

Zofia Stafiej w delikatnej, zwiewnej sukience.

2/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-11
Copyright @East News
2/5

Eliza Gwiazda w biało-czarnym komplecie.

3/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-14
Copyright @East News
3/5

Prosta czerwona sukienka i czarne sandałki na obcasie to ponadczasowe połączenie.

4/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-5
Copyright @East News
4/5

Zofia Stafiej i Piotr Domalewski.

5/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-gwiazdy-23
Copyright @East News
5/5

Piotr Domalewski i Piotr Sobociński.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.