Kto wyglądał najlepiej?

Redakcja Viva! 21 września 2020 21:02

Dziś odbyła się uroczysta premiera filmu „Jak najdalej stąd”. Obraz w reżyserii Piotra Domalewskiego już niedługo wchodzi do kin. Na ekranie zobaczymy młodziutką aktorkę Zofię Stafiej, a także gwiazdy takie jak Kinga Preis i Arkadiusz Jakubik. „Jak najdalej stąd” to opowieść o siedemnastoletniej Oli, dziewczynie która pochodzi z małego miasta i na własną rękę rusza do Irlandii. Podczas tej podróży w nieznane będzie chciała odnowić relację z dawno nie widzianym ojcem. W Irlandii pozna inny świat i ludzi, którzy jej życie.

Jak wyglądały gwiazdy na premierze filmu? Większość postawiła na eleganckie, ale proste stylizacje. Kto pojawił się na premierze? Kto na czerwonym dywanie zaprezentował się najlepiej? Zobaczcie zdjęcia w galerii.

1/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-8
Copyright @East News
1/5

Zofia Stafiej w delikatnej, zwiewnej sukience.

2/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-11
Copyright @East News
2/5

Eliza Gwiazda w biało-czarnym komplecie.

3/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-14
Copyright @East News
3/5

Prosta czerwona sukienka i czarne sandałki na obcasie to ponadczasowe połączenie.

4/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-5
Copyright @East News
4/5

Zofia Stafiej i Piotr Domalewski.

5/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-gwiazdy-23
Copyright @East News
5/5

Piotr Domalewski i Piotr Sobociński.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…