Kto wyglądał najlepiej?

Redakcja Viva! 21 września 2020 21:02

Dziś odbyła się uroczysta premiera filmu „Jak najdalej stąd”. Obraz w reżyserii Piotra Domalewskiego już niedługo wchodzi do kin. Na ekranie zobaczymy młodziutką aktorkę Zofię Stafiej, a także gwiazdy takie jak Kinga Preis i Arkadiusz Jakubik. „Jak najdalej stąd” to opowieść o siedemnastoletniej Oli, dziewczynie która pochodzi z małego miasta i na własną rękę rusza do Irlandii. Podczas tej podróży w nieznane będzie chciała odnowić relację z dawno nie widzianym ojcem. W Irlandii pozna inny świat i ludzi, którzy jej życie.

Jak wyglądały gwiazdy na premierze filmu? Większość postawiła na eleganckie, ale proste stylizacje. Kto pojawił się na premierze? Kto na czerwonym dywanie zaprezentował się najlepiej? Zobaczcie zdjęcia w galerii.

1/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-8
Copyright @East News
1/5

Zofia Stafiej w delikatnej, zwiewnej sukience.

2/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-11
Copyright @East News
2/5

Eliza Gwiazda w biało-czarnym komplecie.

3/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-14
Copyright @East News
3/5

Prosta czerwona sukienka i czarne sandałki na obcasie to ponadczasowe połączenie.

4/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-5
Copyright @East News
4/5

Zofia Stafiej i Piotr Domalewski.

5/5
premiera-filmu-jak-najdalej-stad-gwiazdy-23
Copyright @East News
5/5

Piotr Domalewski i Piotr Sobociński.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.