Zobacz, gdzie kupisz rzeczy w jej stylu

Sabina Zięba 7 września 2018 20:45

Na całym świecie nie ma chyba fashionistki, która nie znałaby Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”. To właśnie dzięki tej produkcji Sarah Jessica Parker zyskała międzynarodową popularność i udowodniła, że aby zostać symbolem seksu i ikoną mody, nie trzeba być klasyczną pięknością.

Kobiety pokochały jej postać za cytaty „Lubię moje pieniądze w miejscu, w którym mogę je widzieć… wiszące na wieszakach w mojej szafie” czy „Los samotnej dziewczyny nie jest łatwy, dlatego każda z nas powinna mieć wyjątkowe buty, żeby radośniej kroczyć przez życie”.

Mimo iż Carrie uwielbiała kreacje od najlepszych projektantów i szpilki Manolo Blahnika, udowodnimy, że aby wyglądać jak ona, nie trzeba wydawać milionów.

Pod lupę wzięliśmy stylizację Sarah idealną na chłodniejsze dni kończącego się już lata. Choć połączenie koloru żółtego z różowym wydaje się ryzykowne, trzeba przyznać, że aktorka wygląda w nim perfekcyjnie. Również dobór kwiatowej góry do pasiastego dołu może wzbudzać kontrowersje, ale przecież moda nie może być nudna. W końcu nie ma potrzeby, by ubierać się tak, jak wszyscy. Sztuką jest ubierać się dla siebie, nie dla kogoś innego... Dlatego nie bójcie się eksperymentować i zobaczcie w naszej galerii, gdzie kupicie rzeczy w stylu Parker!  

1/7
Copyright @Materiały prasowe
1/7

koszula Stradivarius, 69,90 zł

2/7
Copyright @Materiały prasowe
2/7

torebka Faith, 139 zł

3/7
Copyright @Materiały prasowe
3/7

pierścionek YES, 89 zł

4/7
Copyright @Materiały prasowe
4/7

spodnie Zaquad, 550 zł

5/7
Copyright @Materiały prasowe
5/7

pierścionek W.KRUK, 109 zł

6/7
Copyright @Materiały prasowe
6/7

szpilki ALDO, 349 zł

7/7
Copyright @Instagram
7/7

Sarah Jessica Parker

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.