BARBARA ŁUBKO 14 marca 2017 07:45
1/7
Copyright @ONS
1/7

Odkąd w 2014 roku przeszła metamorfozę i pożegnała się z wizerunkiem diwy, jej styl zaskakuje. Bo chociaż Edyta Górniak zrezygnowała z tandetnych kreacji, to zakochała się w eklektycznych, młodzieżowych stylizacjach, utrzymanych w najnowszych tendencjach mody ulicznej.

Polecamy też: „Będę dźwigać z moim dzieckiem jego ciężar, wstyd i tęsknotę”. Edyta Górniak o relacjach Allana z ojcem

 

2/7
Copyright @ONS
2/7

Górniak chętnie eksperymentuje. Szczególnie na co dzień. Ci, którym zdarzyło się podróżować z nią samolotem, wiedzą, o czym mowa. Podczas jednej z podróży spotkałam piosenkarkę i nie mogłam wyjść z podziwu, jak bardzo zmienił się jej look od czasów „diwy”.

 

Polecamy też: Czy Edyta Górniak nagra piosenki skomponowane przez syna Allana?

 

3/7
Copyright @ONS
3/7

Oversize’owe dżinsy, prosty T-shirt, koszula w kratę. Dużo kolorów i bardzo ciekawe dodatki. Ten wyluzowany, casualowy styl wydaje się być zainspirowany lookami Rihanny. Może od przeprowadzki do słonecznego Los Angeles Górniak poczuła nowe modowe wibracje? Takiej Edyty „na luzie” kiedyś nawet nie moglibyśmy sobie wyobrazić. Ale to nie wszystko!

Polecamy też: Prywatne życie Edyty Górniak w Los Angeles. Tak gwiazda spędza czas z synem z dala od Polski

 

4/7
Copyright @ONS
4/7

Podczas ważniejszych wyjść Edyta stawia na połączenie klasycznej elegancji z odważnymi elementami. Do grzecznego płaszcza dobiera seksowne lateksowe spodnie.

 

Polecamy też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Edyty Górniak dla VIVY!

 

5/7
Copyright @ONS
5/7

Prawie nigdy nie rezygnuje z akcentów w mocnych kolorach. Jej wizerunek jest wyrazisty, balansuje na granicy kiczu, ale… jej nie przekracza.

 

Polecamy też: Trudne relacje rodzinne Edyty Górniak. Dlaczego po latach wybaczyła mamie i ojczymowi?

 

6/7
Copyright @East News
6/7

Jakie marki nosi piosenkarka? Oczywiście może pozwolić sobie na rzeczy z najwyższej półki, ale Górniak nie epatuje niepotrzebnie bogactwem. Widać, że wybiera tylko to, co do niej pasuje i w czym dobrze się czuje.

 

Polecamy też: Edyta Górniak kończy 44 lata: Chciałabym mieć drugie dziecko. Wcześniej zamierzam nagrać trzy płyty

 

7/7
Copyright @East News
7/7

Chętnie wybiera rzeczy od polskich projektantów (m.in. Łukasza Jemioła, La Manii czy Marlu), ale nie stroni też od sieciówek (jest fanką butów Ugg i marki All Saints).

 

Polecamy też: Syn Edyty Górniak podbija Instagram. Tak wygląda życie Allana Krupy w USA

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?