Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Robert Lewandowski w stylizacji od Dolce&Gabbana! Zdjęcie zrobiła Klara!

Piłkarz odpoczywa z rodziną na Majorce!

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2021 13:27
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski po przegranym meczu Polski ze Szwecją wrócił do rodziny, która wypoczywa obecnie w nowym domu na Majorce. Anna Lewandowska wraz z Klarą i Laurą była tam już wcześniej, czekając na męża po powrocie z Euro 2021. Piłkarz na swoim Instagramie pokazał zdjęcie, które zrobiła mu starsza córka Klara. To co przykuło uwagę to jego stylizacja, składająca się z ubrań Dolce&Gabbana. Jak wygląda Robert Lewandowski?

Czytaj też: Robert Lewandowski otrzymał list od 9-letniego fana. Słowa małego kibica chwytają za serce

Robert Lewandowski w stylizacji Dolce&Gabbana

Zazwyczaj stylizacje Roberta Lewandowskiego to sportowe ubrania znanych marek. Tak piłkarz widywany jest najczęściej, chociaż zdarzają się również eleganckie stroje. Tym razem Lewandowski zaprezentował się w obiektywie córki w ubraniach od Dolce&Gabbana.

Zobacz też: Smutna rocznica Anny i Roberta Lewandowskich. Nie tak ją sobie wyobrażali

Piłkarz założył biały t-shit, kolorową koszulę na krótki rękaw, krótkie czarne spodenki, okulary oraz sportowe buty. Cała stylizacja to marka Dolce&Gabbana.

Jak Wam się podoba Robert Lewandowski w takim wydaniu na wakacjach? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…