Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Robert Lewandowski w stylizacji od Dolce&Gabbana! Zdjęcie zrobiła Klara!

Piłkarz odpoczywa z rodziną na Majorce!

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2021 13:27
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski po przegranym meczu Polski ze Szwecją wrócił do rodziny, która wypoczywa obecnie w nowym domu na Majorce. Anna Lewandowska wraz z Klarą i Laurą była tam już wcześniej, czekając na męża po powrocie z Euro 2021. Piłkarz na swoim Instagramie pokazał zdjęcie, które zrobiła mu starsza córka Klara. To co przykuło uwagę to jego stylizacja, składająca się z ubrań Dolce&Gabbana. Jak wygląda Robert Lewandowski?

Czytaj też: Robert Lewandowski otrzymał list od 9-letniego fana. Słowa małego kibica chwytają za serce

Robert Lewandowski w stylizacji Dolce&Gabbana

Zazwyczaj stylizacje Roberta Lewandowskiego to sportowe ubrania znanych marek. Tak piłkarz widywany jest najczęściej, chociaż zdarzają się również eleganckie stroje. Tym razem Lewandowski zaprezentował się w obiektywie córki w ubraniach od Dolce&Gabbana.

Zobacz też: Smutna rocznica Anny i Roberta Lewandowskich. Nie tak ją sobie wyobrażali

Piłkarz założył biały t-shit, kolorową koszulę na krótki rękaw, krótkie czarne spodenki, okulary oraz sportowe buty. Cała stylizacja to marka Dolce&Gabbana.

Jak Wam się podoba Robert Lewandowski w takim wydaniu na wakacjach? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.