Rihanna i A$AP Rocky mn
Fot. Rich Fury/Getty Images
Ze świata mody

Rihanna i A$AP Rocky w dżinsowych stylizacjach 

Jak rodzicielstwo zmieniło ich styl? 

Aleksandra Trendak 9 sierpnia 2022 13:30
Rihanna i A$AP Rocky mn
Fot. Rich Fury/Getty Images

Rihanna to niezwykła piosenkarka oraz założycielka firmy Fenty Beauty, która zawsze na czerwonym dywanie błyszczała. Jej stylizacje od zawsze były bardzo wyszukane, odważne i zapadające w pamięć. W czasie ciąży jej garderoba przeszła niezwykłą metamorfozę, ponieważ gwiazda odważnie prezentowała swoje krągłości i tym samych pokazała, że ciąża nie musi być czasem wyrzeczeń, wciąż można ubierać się odważnie i pokazywać swoje ciało, które nieustannie się zmienia. Po narodzinach styl Rihanny, jak i Asap Rocky’ego bardzo się zmienił? Na jakie ubrania teraz stawiają? Czy wyznaczają nowe trendy? Czy ich styl zmienił się diametralnie po narodzinach dziecka? 

PRZECZYTAJ O: Rihanna została mamą! Syn czy córka? Oto historia miłości piosenkarki z A$AP Rockym

Rihanna i Asap Rocky w dżinsowych stylizacjach na ulicach Nowego Jorku 

Rihanna i Asap Rocky są znani ze swoich odważnych stylizacji, jednak narodziny dziecka sprawiły, że ich styl się diametralnie zmienił. Wyszukane i kolorowe ubrania, zastąpiły wygodne dżinsy, koszule i swetry. Piosenkarka i raper posiadają nowy rytuał, polegający na nocnych spacerach po ulicach Nowego Jorku o około czwartej rano, właśnie wtedy można zobaczyć ich w luźnych stylizacjach. Podczas ostatniego wieczornego wyjścia Rihanna wybrała dżinsowe spodnie z luźną nogawką typu wide leg, do tego dobrała koszulę w biało-lawendowe paski i białe tenisówki, a całość uzupełniła złotą biżuterią i dużymi pierścieniami. Asap Rocky zaprezentował się w podobnym stroju, gdyż też postawił na luźne dżinsy, białą koszulkę z długim rękawem z niebiesko-różowym printem tie dye na rękawach oraz czarną kamizelkę, a stylizację uzupełnił dużym łańcuchem i nietypową, kolorową czapką.  

Para trzy miesiące temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, od tego czasu ich życie się diametralnie zmieniło. Skupiają się przede wszystkim na życiu prywatnym, co widać też po stylu ubierania się - starają się nie rzucać w oczy, a ich stylizacje charakteryzują się dużą swobodą i komfortem, co młodym rodzicom jest bardzo potrzebne. Jak oceniacie tą stylizację Rihanny i Asap Rocky’ego?  

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?