Zachwycają stylizacjami, inspirują kobiety…

Redakcja Viva! 30 grudnia 2021 17:30

Ikony stylu to gwiazdy, których sposób ubierania się inspiruje inne kobiety, wyznacza trendy, a nawet potrafi zmienić oblicze świata mody. Co roku powstają listy i rankingi najlepiej ubranych kobiet świata. Wiele z nich gości w tych zestawieniach na chwilę, inne zostają na dłużej. Stylu takich kobiet jak Audrey Hepburn czy Marilyn Monroe nie zapomnimy nigdy. A które gwiazdy zasługują na tytuł najlepiej ubranych 2021 roku?

ZOBACZ TAKŻE: Zendaya jako kobieta-kot promuje "Spider-Mana" w Los Angeles!

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 roku

W 2021 roku gwiazdy ponownie wkroczyły na czerwone dywany. Fani wspaniałych stylizacji haute couture mogli więc podziwiać aktorki i piosenkarki w zjawiskowych kreacjach. Jednak to nie piękna suknia sprawia, że jej właścicielka zostaje ikoną stylu. Tu liczy się spójny look, pomysłowość, umiejętność dobrania stroju do osobowości, odwaga w podejmowaniu modowych wyborów - jedno wspaniałe wyjście nie wystarcza. 

CZYTAJ TEŻ: Zobaczcie najdroższe torebki z kolekcji Anny Lewandowskiej

Niektóre z gwiazd, które znajdziecie na naszej liście najlepiej ubranych kobiet 2021 roku goszczą tu od lat - wystarczy wspomnieć choćby Nicole Kidman czy Małgorzatę Kożuchowską. Inne stały się objawieniem mijającego roku - Zendaya i Dua Lipa to trendsetterki, które zachwyciły fanów mody. Ale na naszej liście są też gwiazdy, które potrzebowały czasu, aby odnaleźć swój styl - tak jak Lady Gaga, która podbiła nasze modowe serca współczesną interpretacją stylu złotej ery Hollywood. 

1/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje lady gaga
Copyright @Gareth Cattermole/Getty Images for Metro-Goldwyn-Mayer Studios and Universal Pictures
1/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Lady Gaga. To był jej rok! Od jej występu na inauguracji prezydenta USA, Joe Bidena (miała na sobie suknię Schiaparelli) po zjawiskowe kreacje, w których promowała film „Dom Gucci”.

2/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje lawrence
Copyright @Evan Agostini/Invision/AP/East News
2/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Jennifer Lawrence. Najpiękniejsza przyszła mama Hollywood. W złotej sukni Diora ostatnio zachwyciła na premierze „Nie patrz w górę”.

3/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje dua lipa
Copyright @Karwai Tang/WireImage/ Getty Images
3/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Dua Lipa. Gwiazda udowadnia, że na czerwonym dywanie nie wszystko jeszcze widzieliśmy! Brawa za odwagę i pomysłowość, która oczywiście jest też zasługą jej stylisty Lorenzo Posocco.

4/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje cynthia
Copyright @Rich Fury/Getty Image
4/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Cynthia Erivo. Aktorka i piosenkarka sama powiedziała, że „ubrania są naprawdę tylko przedłużeniem tego, kim jestem... historii, które mogę opowiedzieć... oświadczeń, które mogę złożyć!”. Piękne podejście.

5/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje adele
Copyright @Cliff Lipson/CBS via Getty Images
5/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Adele. Nowa płyta i… nowy wizerunek. Adele nie tylko schudła i postawiła na zdrowy tryb życia, ale przede wszystkim zaprezentowała bardziej dorosły i elegancki look.

6/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje kidman
Copyright @Matt Baron/Shutterstock/East News
6/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Nicole Kidman. Od lat zachwyca zjawiskowymi kreacjami. Nie liczy się jednak, to co nosi, ale jak to nosi. Prawdziwa królowa Hollywood!

7/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje zendaya
Copyright @Samir Hussein/WireImage/Getty Images
7/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Zendaya. Dorastała na oczach kamer. Teraz jej styl to kwintesencja współczesnego glamour. Za jej wizerunek od lat odpowiada stylista Law Roach.

8/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje rozenek
Copyright @VIPHOTO/EAST NEWS
8/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Małgorzata Rozenek-Majdan. Uwielbiamy jej seksowne i zarazem eleganckie looki. Brawo za zamiłowanie do kolorów i umiejętność wybierania trendów, które najlepiej do niej pasują.

9/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje przetakiewicz
Copyright @Kurnikowski/AKPA
9/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Joanna Przetakiewicz. Właścicielka marki La Mania stawia na ponadczasowe ubrania i oryginalne dodatki. Jak sama mówi: „Ubrania oceniam zero-jedynkowo: albo ze mną współgrają, albo nie. Moda ma uwydatnić nasz charakter i pokazać osobowość”.

10/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje socha
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
10/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Małgorzata Socha. Nigdy nie wygląda na przebraną. Zarówno wieczorowe kreacje, jak i codzienne stylizacje perfekcyjnie oddają jej charakter i optymizm.

11/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje lewandowska
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
11/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Anna Lewandowska. Kochamy jej codzienny styl i naturalny sposób, w jaki nosi luksusowe dodatki. W tym roku zachwyciła również na czerwonym dywanie - jej looki są bardziej odważne niż w poprzednich latach!

12/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje kozuchowska
Copyright @Piętka Mieszko/AKPA
12/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Małgorzata Kożuchowska. Uosobienie elegancji i ponadczasowego szyku. Od lat nie wyobrażamy sobie listy najlepiej ubranych kobiet bez Kożuchowskiej. W tym roku nie mogło być inaczej.

13/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje fijal
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
13/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Ada Fijał. Kochamy ją za kolorowe garnitury oversize, noszenie ubrań vintage i tych DIY. Fijał bawi się modą i zawsze jest sobą.

14/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje boczarska
Copyright @Radoslaw Nawrocki / Forum
14/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Magdalena Boczarska. Uosobienie kobiecości i szyku. Aktorka udowadnia, że klasyczne kobiece zestawy to często najlepsze wybory. Nie eksperymentuje, ale za to jest konsekwentna.

15/15
najlepiej ubrane gwiazdy 2021 stylizacje wieniawa
Copyright @Adam Jankowski/REPORTER/East News
15/15

Najlepiej ubrane gwiazdy 2021 - Julia Wieniawa. Prawdziwa trendsetterka! To, co założy szybko staje się hitem. I choć możemy ją podziwiać zarówno w młodzieżowych, jak i bardziej eleganckich odsłonach, zawsze jest sobą. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?