To one sprawiły, że rok 2018 należał do niej!

Marcin Brzeziński 29 grudnia 2018 15:00

Media na całym świecie uważają, że rok 2018 należał do księżnej Meghan. Także w kwestii stylu! I nie chodzi tylko o jej wspaniała suknię ślubną projektu Clare Waight Keller, w której wkroczyła pewnie do rodziny królewskiej. Uwagę przykuwała cała jej garderoba szacowana przez dziennik Daily Mail na... milion funtów! Czy to kwota nie przesadzona? Wydaje się, że nie, bo same tylko stylizacje, które księżna Meghan zaprezentowała podczas dwudniowej podróży do Irlandii kosztowały ponad 30 tysięcy funtów! Ale mniejsza o koszta! Księżnej Meghan udało się przez parę miesięcy, które minęły od jej ślubu stworzyć własny, rozpoznawalny styl: elegancki i nowoczesny. W swoich stylizacjach księżna Sussex łączy ubrania od brytyjskich marek (np. Strathberry, Hiut Denim) i kreacje wielkich domów mody takich, jak Prada, Dior, Oscar de la Renta i oczywiście Givenchy. Z looków, które zaprezentowała księżna wybraliśmy 12, które szczególnie dobrze obrazują jej wyczucie stylu. Wybaczcie, ale ślubnej kreacji Clare Waight Keller dla Givenchy po prostu zabrakło w tej dwunastce miejsca... 

1/12
Copyright @i-Images / Pool/EAST NEWS
1/12

1. Kreacja Stelli McCartney, w której księżna Meghan wystąpiła na weselnym przyjęciu zebrała najlepsze z możliwych recenzje. Była nowoczesna, elegancka i seksowna. Po prostu... zwalała z nóg!

2/12
Księżna Meghan, buty księżnej Meghan, stylizacja księżnej Meghan
Copyright @East News
2/12

2. Na wystawę poświęconą Nelsonowi Mandeli księżna Meghan wybrała się w sukni marki House of Nonie. Nie da się ukryć, dawna gwiazda serialu „W garniturach” ma wyraźną słabość do trenczy!
 

3/12
księżna Meghan, Meghan Markle
Copyright @Getty Images
3/12

3. Ku zaskoczeniu (prawie) wszystkich księżna Meghan pojawiła się na scenie podczas British Fashion Awards. Jej suknia projektu Clare Waight Keller dla Givenchy była po prostu doskonała!

4/12
Ślub księżniczki Eugenii, księżna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
4/12

4. Na ślubie księżniczki Eugeni księżna Sussex oczarowała nas klasycznym i eleganckim płaszczem Givenchy. Skrywał on pewną tajemnicę... Księżna Meghan spodziewa się dziecka!
 

5/12
Stylizacja księżna Meghan odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex
Copyright @Rex Features/East News
5/12

5. Tego też nie widziano wcześniej na brytyjskim dworze królewskim. Księżna Meghan w jedwabnej bluzce & Other Stories i... skórzanej spódnicy Hugo Boss.

6/12
Księżna Meghan w dżinsowej sukni na  turnieju polo
Copyright @East News
6/12

6. Dżins wkracza na dwór królewski! Ale w jakim wydaniu! Utrzymana w stylu lat 50. sukienka domu mody Carolina Herrera to kwintesencja bezpretensjonalnej elegancji.

7/12
Księżna Meghan, buty księżnej Meghan, stylizacja księżnej Meghan
Copyright @East News
7/12

7. Podczas imprezy w Londynie księżna Maghan pokazała nam, jak radzić sobie z dużą dawką intensywnego koloru. W żółtej sukni Brandona Maxwella wyglądała olśniewająco.

8/12
Księżna Meghan w czarnej sukni domu mody Dior
Copyright @Getty Images
8/12

8. W tej przypominającej projekty New Look sukni Diora księżna Meghan świętowała stulecie RAF-u. Przyznajcie sami, że w kreacjach z łódkowym dekoltem wypada naprawdę znakomicie!

9/12
Copyright @East News
9/12

9. Lekcja prostoty i wyrafinowania. Sukienka w drobne paseczki i zarzucona na ramiona marynarka. Do tej pory nie był to styl rodziny królewskiej!

10/12
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
10/12

10. Jedna z najlepszych kreacji, które zobaczyliśmy podczas podróży pary książęcej do Australii, Nowej Zelandii, Tonga i na Fidżi. Suknia w kolorze błękitu z Fiji pochodziła z kolekcji londyńskiej marki Safiya.

11/12
Copyright @Rex Features/East News
11/12

11. Podczas uroczystej kolacji w Królestwie Tonga księżna Essex zaprezentowała się w białej sukni nowojorskiej marki Theia. Niektórzy uważali, że kreacja utrzymana była w greckim stylu.

12/12
Księżna Meghan stylizacja
Copyright @Rex Features/East News
12/12

12. Zachwycająca, romantyczna suknia domu mody Oscara de la Renta. Tak, z powodzeniem, księżna Meghan naśladowała styl Grace Kelly na przyjęciu w Sydney.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.