Nie może zabraknąć ich również u Ciebie

Aleksandra Frankowska 12 maja 2022 17:27

Wiosna 2022 w pełni, a my szykujemy się powoli na sezon lato 2022. Ponieważ temperatura jest niezwykle sprzyjająca, coraz częściej wychodzimy z domu i rezygnujemy z ciepłego obuwia. Idealnie w tym okresie sprawdzą się klapki. Ich ponadczasowość jest szalenie uniwersalna, a propozycja sklepów na wiosnę i lato 2022 może zauroczyć każdego. 

ZOBACZ TEŻ: Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na wiosnę i lato 2022 

Jakie klapki są modne na wiosnę i lato 2022?

W modzie ulicznej dominują nie tylko klasyczne japonki, ale również standardowe klapki skórzane. Są one najwygodniejsze dla stopy, która nie poci się, oddycha i jest otoczona miękkim materiałem. Przód może być lekko wycięty lub opatrzony ciekawym wzorem. Co najważniejsze - wiosną i latem 2022 stawiamy na kolor, ale również na klasykę. Klapki mogą być zarówno sportowe, jak i eleganckie. W zależności od tego, do jakiej stylizacji chcesz je założyć. Ma być wygodnie i modnie. Chyba lepszego trendu spodziewać się nie mogliśmy!

Klapki na wiosnę i lato 2022

Wśród modowych propozycji znajdują się również klapki na wyższej podeszwie, w stylu Birkenstock, te z pikowanym paseczkiem z przodu imitujące skórę od Chanel oraz minimalistyczne wsuwane pantofelki, które uwielbiała Carrie Bradshaw (nigdy nie ustąpiły miejsca Manolo Blahnikom). W tym sezonie nie boimy się również błysku - srebrne, złote i miedziane odcienie są jak najbardziej pożądanym trendem!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: GET THE LOOK: jak Jennifer Lopez ubiera się wiosną 2022? 

W naszej galerii możecie znaleźć najciekawsze modele na wiosnę i lato 2022. 

1/6
Aphone
Copyright @Aphone
1/6

Aphone, 99,99 zł

2/6
Sinsay
Copyright @Sinsay
2/6

Sinsay, 39,99

3/6
GUESS
Copyright @GUESS
3/6

Guess, 279 zł

4/6
Nysheshi
Copyright @Nysheshi
4/6

Nysheshi, 79,99 zł

5/6
TAMARIS
Copyright @TAMARIS
5/6

Tamaris, 149 zł

6/6
È MIA
Copyright @È MIA
6/6

È MIA, 389 zł

TAGI #moda 2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?