najlepsze-stylizacje-z-instagrama-na-jesien-i-zime-2020-te-influencerki-inspiruja
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Najlepsze stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020. Te influencerki inspirują!

Chcemy odtworzyć te wszystkie looki!

Paulina Filipowicz 7 listopada 2020 13:29
najlepsze-stylizacje-z-instagrama-na-jesien-i-zime-2020-te-influencerki-inspiruja
Fot. Instagram

Instagram to nie tylko jeden z najsłynniejszych serwisów społecznościowych na świecie, ale również zbiór najlepszych modowych inspiracji! Wśród kont, które uważnie śledzimy nie brakuje profili znanych fashionistek. Dokładnie obejrzeliśmy stylizacje topowych modowych influencerek i wybraliśmy najpiękniejsze looki na sezon jesień-zima 2020/2021. Niech zainspirują również Ciebie!

Najlepsze stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Leonie Hanne, @leoniehanne

Najsłynniejsza niemiecka blogerka, Leonnie Hanne, w tym sezonie stawia na miękkie i ciepłe pluszowe okrycia wierzchnie, jak słynny model teddy coat. Sztuczne futra i kożuchy nie tylko efektownie dopełnią każdy look, ale również ochronią przed każdym mrozem. Do takiego looku wystarczy dobrać modne dodatki i efekt wow gwarantowany!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My home is cold but cute.🥰 Anzeige/Tag #hamburg

Post udostępniony przez Leonie Hanne (@leoniehanne)

Najlepsze stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Pernille Teisbaek, @pernilleteisbaek

Znana redaktorka i stylistka Pernille Teisbaek lada moment spodziewa się trzeciego dziecka, jednak nie przeszkadza jej to w kreowaniu jednego z najciekawszych modowych profili w branży. Pernille jest mistrzynią łączenia klasycznej elegancji ze sportowym luzem. To m.in ona wylansowała najmodniejszy w tym sezonie fason shacket, czyli kurtki koszulowe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boots season🤍

Post udostępniony przez Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

Najlepsze stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Jessie Bush, @wethepeoplestyle

Jessie Bush to nie tylko fotografka i redaktorka, ale również jedna z najbardziej stylowych dziewczyn w branży. Jej kreatywność nie zna granic, również jeśli chodzi o interpretacje trendów. W tym sezonie szczególnie upodobała sobie kratę, którą miksuje w wyjątkowe, barwne looki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Why even leave the house.

Post udostępniony przez Jessie Bush (@wethepeoplestyle)

Najlepsze stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Matilda Djerf, @matilda_djerf

Matilda Djerf to jedna z najsłynniejszych szwedzkich modelek, która słynie z modnych stylizacji na co dzień. Blogerka świetnie łączy ubrania z metką od znanych projektantów z tymi upolowanymi za grosze w lumpeksach. Efekt końcowy jest zawsze zjawiskowy. Nam wpadł w oko look z golfem, skórzaną kurtką i efektownymi kaloszami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Favorite song to listen to a rainy day?

Post udostępniony przez MATILDA DJERF (@matildadjerf)

Najlepsze stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Negin Mirsalehi, @negin_mirsalehi

Negin to jedna z najsłynniejszych influencerek świata. Na Instagramie obserwują ją ponad 6 milinonów użytkowników, którzy inspirują się jej modowymi i urodowymi poradami. Mimo wielu lat popularności w sieci, Negin nie zmienia swojego wypracowanego stylu i dalej podąża za swoją kluczową zasadą w modzie - prostotą. Za każdym razem udowadnia, że klasyka zawsze zdaje egzamin!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Currently loving 🍂 at home.

Post udostępniony przez Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.