trendy-jesien-zima-2020-anna-lewandowska-w-najmodniejszej-bizuterii-na-jesien-od-polskiej-marki-lau-jewellery
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/mat.prasowe
TRENDY JESIEŃ 2020

Trendy jesień-zima 2020. Anna Lewandowska w najmodniejszej biżuterii na jesień od polskiej marki

Łańcuchy i sygnety to absolutny hit sezonu!

Paulina Filipowicz 20 sierpnia 2020 18:29
trendy-jesien-zima-2020-anna-lewandowska-w-najmodniejszej-bizuterii-na-jesien-od-polskiej-marki-lau-jewellery
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/mat.prasowe

Przed nami jeszcze klika upalnych letnich dni. Choć na co dzień stawiamy na zwiewne sukienki i sandałki, świat mody przygotowuje się na nowy sezon. Kolekcje na jesień-zima 2020 powoli zaczynają pojawiać się w butikach i na listach zakupowych marzeń wielu fashionistek. Co warto kupić na nowy sezon? Na nadejście chłodniejszych dni zdecydowanie warto zainwestować w biżuterię! Jakie trendy biżuteryjne lansują projektanci? Odpowiedź znajdziecie przyglądając się ostatnim stylizacjom Anny Lewandowskiej, która już przygotowuje szafę na jesień 2020 i stawia na biżuterię od polskiej marki!

Trendy jesień-zima 2020. Anna Lewandowska w najmodniejszej biżuterii na jesień od polskiej marki LAU jewellery

Anna Lewandowska zaczęła kompletować garderobę na nowy sezon jesień-zima 2020. Znana trenerka oprócz sportowych stylizacji, ceni sobie elegancję i kobiece looki. Zwykle stawia na modowe klasyki, często również wybiera ubrania od polskich marek. Tym razem zachwyciła biżuterią od marki LAU Jewellery.

Gwiazda na swoim Instagramie dzieli się nie tylko treningami czy zdrowymi przepisami, ale również modowymi odkryciami. Jednym z jej ulubionych trendów na nadchodzącą jesień są złote łańcuchy, noszone przy szyi, niczym chokery. Anna Lewandowska swój ulubiony naszyjnik znalazła w ofercie polskiej marki LAU Jewellery.

trendy-jesien-zima-2020-anna-lewandowska-w-najmodniejszej-bizuterii-na-jesien-od-polskiej-marki-lau
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

Ręcznie wykonany choker Gold Chunky Chain Choker, LAU jewellery

trendy-jesien-zima-2020-anna-lewandowska-w-najmodniejszej-bizuterii-od-polskiej-marki-lau-jewellery
Fot. Mat.prasowe

Nie tylko złote łańcuchy, które pokochały fashionistki na całym świecie, są nowym odkryciem Ani Lewandowskiej. Trenerka podąża również za innym trendem, który lansują projektanci na nowy sezon. Tej jesieni złote chokery zestawiamy z sygnetami! Pierścionki o wyjątkowym kształcie trenerka zestawia razem, łącząc je w modne zestawy. Ania zdecydowała się na dwa ręcznie wykonywane pozłacane sygnety od LAU Jewellery.

trendy-jesien-zima-2020-anna-lewandowska-w-najmodniejszej-bizuterii-na-jesien-od-polskiej-marki-lau
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

Zestaw dwóch sygnetów Bubble Signets Set, LAU jewellery

trendy-jesien-zima-2020-anna-lewandowska-w-najmodniejszej-bizuterii-od-polskiej-marki-lau-jewellery
Fot. Mat.prasowe

Marka LAU jewellery została stworzona przez dwoje przyjaciół: Martę i Szymona - ludzi z dwóch różnych światów. Ona miłośniczka mody, kochająca tętniące życiem miasta, on człowiek artysta - rzemieślnik, pasjonat tworzenia pięknych przedmiotów. Historia zaczęła się od tego, że Szymon wykonał kilka pierścionków zaprojektowanych przez Martę dla niej samej. Efekt tej współpracy okazał się niezwykle zadowalający i stąd zrodził się pomysł na wspólne stworzenie marki.

W kolekcji przeważają sygnety, pierścionki, ale znajdziemy w niej również naszyjniki, kolczyki i obrączki. Marta jako osoba śledząca światowe trendy została odpowiedzialna za projekty, a Szymon za produkcję, która w całości odbywa się w Gdyni. Cała kolekcja jest dostępna w sprzedaży online na www.laujewellery.com.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

our bubble set - still one of your favourite #LAUjewellery pieces 🤍#summervibes

Post udostępniony przez LAU jewellery (@lau.jewellery)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.